Nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła pod prysznicem: "Poczułam nagłą potrzebę parcia"

Mama dwojga dzieci nie miała pojęcia, że jest w ciąży. O tym, że jej rodzina się powiększy dowiedziała się, gdy zaczął się poród. Swoją nieświadomość tłumaczy tym, że regularnie miesiączkowała i nie miała żadnych dolegliwości.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

28-letnia Dimitty Bonnet i jej mąż Jason z New South Wales w Australii do niedawna jeszcze byli rodzicami dwojga dzieci - pięcioletniego Nate'a i trzyletniej Darci. Para marzyła o powiększeniu rodziny, ale pojawienie się trzeciej pociechy było dla niej kompletnym zaskoczeniem. 

Agnieszka Hyży ma tęczowe dziecko. Wyznaje smutną prawdę o poronieniachAgnieszka Hyży ma tęczowe dziecko. Opowiedziała o swoich doświadczeniach

Kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży

Dimitty miała regularne miesiączki, zrobiła nawet test ciążowy, z którego wynikało, że nie jest w ciąży. Tymczasem 26 lutego 2022 roku o godzinie 1.30 urodziła swoje trzecie dziecko.

Moja waga zmieniała się przez całe moje życie, więc gdy nieco przytyłam, nie myślałam o tym. Założyłem, że to tylko trochę dodatkowych kilogramów spowodowanych lockdownem

- wspomina kobieta na łamach portalu Hull Daily Mail. W przeddzień niespodziewanego porodu kobieta rzeczywiście nie najlepiej się czuła, położyła więc dzieci wcześniej spać i sama poszła do łóżka. 

 
Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Obudziła się w środku nocy i urodziła dziecko

Dimitty tak wspomina swój niezwykły poród:

Obudziłam się około pierwszej w nocy i poczułam się nieswojo. To było tak, jakbym bardzo potrzebowała skorzystać z toalety, ale nie mogłam iść do łazienki

- opowiada. Kiedy pojawił się ból, stwierdziła, że pójdzie pod prysznic, dzięki czemu poczuje się lepiej. Nie chciała budzić męża, więc kąpała się w ciemności. 

Poczułam nagłą potrzebę, parcia, a chwilę potem trzymałem główkę dziecka

- wspomina. Była w szoku, usiadła na podłodze i po chwili parcia urodziła dziecko. Wtedy stwierdziła, że jest to wystarczający powód, żeby obudzić męża. Ten wezwał karetkę, która przyjechała po 15 minutach akurat gdy Dimitty rodziła łożysko. W ten sposób na świat przyszedł Harvey Eric Barry Timmins. Jego tata mówi, że był to największy szok w jego życiu.

Na zdjęciu matka najdłuższego i najcięższego dziecka, które przyszło na światNajdłuższe i najcięższe dziecko żyło tylko 11 godzin. Urodziła je gigantka

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: