Dowiedziała się, że jest w ciąży na depilacji bikini. Wyjaśnia jak. "Widocznie tak się wtedy dzieje"

Siedemnastoletnie Laura nie miała pojęcia, że spodziewa się dziecka do czasu, gdy wybrała się na brazylijską depilację bikini. Okazało się, że jest zaskakująco wrażliwa na ciepło wosku. To dało do myślenia kobiecie, która wykonywała zabieg.

Więcej tematów związanych z ciążą i macierzyństwem na Gazeta.pl

Niektóre kobiety od pierwszego dnia ciąży wiedzą, że zostaną mamami. Inne przez dłuższy czas żyją w nieświadomości. Nie mają typowych dla tego niezwykłego stanu objawów, nic im nie dolega. Zdarzają się mamy, które wspominają, że o swojej ciąży dowiedziały się w czwarty, piątym, a nawet szóstym miesiącu. 

Zofia Zborowska pozuje w bikini. Fanka: 'Masz lepszy brzuch po porodzie, niż ja bez ciąży'. OdpowiedziałaZborowska pozuje w bikini. Fanka: "Masz lepszy brzuch po porodzie, niż ja bez ciąży"

Nie wiedziała, że jest w ciąży

Laura, która na TikToku funkcjonuje jako crimpytoses, na jednym z udostępnionych nagrań opowiada, w jak niezwykły sposób dowiedziała się, że jest w ciąży. Wspomina, że miała wówczas siedemnaście lat i wybrała się do kosmetyczki na brazylijską depilację bikini. Zabieg okazał się zaskakująco bolesny, Laura płakała z bólu. W końcu kosmetyczna zadała jej pytanie:

Nie jesteś w ciąży, prawda?

- relacjonuje Laura. W pierwszym momencie zaprzeczyła, ale po tym pytaniu zaczęła się zastanawiać, kiedy właściwie ostatni raz miała okres. Niedługo potem okazało się, że dziewczyna rzeczywiście jest w ciąży - potwierdziła ją po pytaniu kosmetyczki. Jedna z internautek spytała, dlaczego kobieta w ogóle o tym pomyślała.

Byłam bardzo wrażliwa na temperaturę wosku. W niepokojącym stopniu. Widocznie tak się wtedy dzieje

- odpisała Laura.

Internauci zaskoczeni nagraniem

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy nie mogli uwierzyć w to, że Laura nie miała pojęcia, że spodziewa się dziecka:

Jak można tego nie wiedzieć?
Co za sposób na odkrycie, że jest się w ciąży!

Internautki przytaczały także swoje historie:

Dowiedziałam się, że jestem w ciąży, kiedy zaczął się poród. 15 godzin później urodziłam swoją córeczkę, która ma teraz 25 lat.

Jedna napisała:

To ma sens! Miałam woskowane brwi 3 dni, zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży i bolało jak diabli!
Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk szczegółowo o tym, jak wygląda dzień z synem. Fanka: "Ty to masz życie"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: