Mama pokazała jak wygląda karmienie trojaczków. "Ona jest szalona"

Michella Meier-Morsi jest mamą pięciorga dzieci: bliźniaczek i trojaczków. Doskonale radzi siebie z opieką nad całą tą gromadką. Niedawno udostępniła nagranie, na którym pokazuje, jak wygląda karmienie kilkumiesięcznych chłopców.

Więcej tematów związanych z ciążą i macierzyństwem na Gazeta.pl

Michella Meier-Morsi jest duńską blogerką i mamą piątki dzieci. Najpierw urodziła bliźniaki - dwie córeczki, a na początku stycznia 2022 roku na świat przyszły trojaczki - chłopcy: Charles, Theodor i Gabriel. Urodzili się w 35. tygodniu ciąży - cali i zdrowi. Michella jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami, których głównymi bohaterami są jej dzieci. 

Natalia Siwiec z córkąNatalia Siwiec zabrała czteroletnią córkę do spa. Chwali się zabiegiem. "Pierwsza wizyta"

Miała nietypowy kształt brzucha

Gdy Michella była w ciąży z chłopcami jej brzuch miał nietypowy kształt. Był wydłużony, z widocznymi naczyniami krwionośnymi i rozstępami. Kobieta chętnie chwaliła się nim na zdjęciach. Internauci pisali wtedy: 

Michella jest doświadczoną mamą, świadomą swojego ciała i jego możliwości. Nie wstydziła się także pokazać, jak wyglądał jej brzuch po urodzeniu pięciorga dzieci. Internauci pisali wówczas:

Było warto, twoje dzieci są cudowne
Wciąż jesteś piękna
Urodziłaś troje ludzi, są cudowni. Bądź dla siebie dobra.
Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Mama trojaczków pokazała, jak wygląda karmienie dzieci

Pierwsze miesiące życia z trojaczkami polegają głównie na karmieniu maluchów. Michella zamieściła na Instagramie niezwykłe nagranie, na którym pokazała, jak karmi swoje pociechy. Często pomaga jej mąż, ale gdy go nie ma - musi sobie radzić sama. Jest świetnie zorganizowana, więc nie ma z tym problemu. Post opatrzyła zabawnym komentarzem:

W barze mlecznym w domu zawsze jest Happy Hour.? A produkcja jest zawsze w toku (...) mam szczęście, że mam jeszcze dość mleka dla wszystkich trzech chłopców I trochę do zamrażarki.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów gratulujących mamie zaradności i sprytu. Ktoś napisał nawet: "Ona jest szalona".

Tomasz Kammel chce pomóc ukraińskim dzieciom. Oferuje skarpetki. Fanka: 'Fenomenalne'Tomasz Kammel chce pomóc ukraińskim dzieciom. Oferuje skarpetki. "Fenomenalne"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: