Młoda mama pokazuje, jak wyglądała w ciąży. Internauci: "Miała 10 lat"

Briana ma dziewczęcą urodę i sylwetkę. Gdy zaszła w swoją pierwszą ciążę, wyglądała jak dziecko z dużym brzuszkiem. Po narodzinach dziecka często spotykała się z sytuacjami, gdy obcy myśleli, że jest starszą siostrą swoich dzieci.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Briana Lorine ma 21 lat i jest szczęśliwą mamą dwojga dzieci. Mimo to w mediach społecznościowych dziewczyna zachęca innych, żeby cieszyli się dzieciństwem i młodością i nie decydowali się na założenie rodzin zbyt szybko. Dziewczyna musiała szybko dorosnąć, żeby podołać wielkiej odpowiedzialności, jaką jest wychowywanie dziecka. 

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży wozi syna w wózku z czerwoną wstążką. "Dostałam od teściowej"

Gdy była w ciąży wyglądała jak dziecko

Briana zaszła w pierwszą ciążę gdy miała zaledwie 16 lat. Gdy miała już spory ciążowy brzuszek, ona i jej chłopak zdecydowali się na ślub. Do dziś tworzą rodzinę. Bez makijażu, w sportowych ubraniach Briana w czasie pierwszej ciąży wyglądała jak dziesięciolatka. Gdy została mamą, ludziom trudno było uwierzyć w to, że dziecko w wózku, to jej synek, byli przekonani, że jest starszą siostrą maluszka. 

Nie zdawałam sobie sprawy, jak młodo wyglądałam

- napisała pod nagraniem.

Twoja młodsza siostrzyczka jest taka słodka...

- wspomina reakcje obcych. Gdy dowiadywali się prawdy byli zaskoczeni, niektórzy nie dowierzali. Briana, która na TikToku funkcjonuje jako mama_lorine opublikowała niedawno nagranie z kadrami, na których pokazała, jak wyglądała, gdy była w pierwszej ciąży. 

Miała 10 lat

- napisał ktoś pod udostępnionym filmikiem. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Internauci zadawali Briannie niezręczne pytania

Briana opublikowała na TikToku kilka nagrań związanych z jej ciążą w młodym wieku. Internauci zadawali jej rozmaite pytania, niektóre były związane z jej mamą:

Gdzie była twoja mama?
Czy twoja mama była zła?

- dopytywali.

Moja mama była w więzieniu

- odpowiedziała. W drugą ciążę Briana zaszła zaledwie trzy lata później, w wieku 19 lat. 

DzieckoMama dorysowała dziecku brwi i nagrała reakcję taty. "A przyszedł taki smutny"

Więcej o: