Urodziła na stacji benzynowej. Internauci: "Dajcie jej krzesło!" Mąż udostępnił szokujące nagranie

Na filmiku widać kobietę z szortami zsuniętymi do kostek, która stoi w toalecie z noworodkiem na rękach. Kilka chwil wcześniej była jeszcze w ciąży i jechała z mężem do Houston. Internauci: "Nazwą dziecko Diesel?"

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Każda przyszła mama w określony sposób wyobraża sobie poród. Zdecydowana większość kobiet oczyma wyobraźni widzi ten niezwykły dzień w szpitalu, gdzie ona i dziecko są pod troskliwą opieką lekarzy. Niestety nie zawsze w takich okolicznościach kończą ciążę i witają na świecie swoje maleństwo. Niektórym maluchom bardzo spieszy się na świat i postanawiają zaskoczyć swoje mamy w najmniej oczekiwanych miejscach. Kaitlyn Mancera, mama z Houston urodziła swoje drugie dziecko na stacji benzynowej w toalecie. 

Dziecko z listopada wciąż nie ma imieniaOd pięciu miesięcy mają bezimienne dziecko. Mówią na nią "ósma". "Utknęliśmy przez jej osobowość"

Kobieta urodziła na stacji benzynowej

Para jechała autem, ale zatrzymała się na stacji benzynowej w Beasley, bo przyszła mama musiała skorzystać z toalety. Gdy już tam była, odeszły jej wody i w ciągu kilku minut urodziła dziecko. Gdy do łazienki weszła inna kobieta, Kajtlyn uprzejmie poprosiła ją, żeby zawołała jej męża. Gdy ten się zjawił, nie mógł uwierzyć swoim oczom. Jego zona stała w toalecie z opuszczonymi szortami a w ramionach tuliła noworodka. Mama i dziecko natychmiast zostali przewiezieni do szpitala, gdzie lekarze upewnili się, że ani kobiecie, ani noworodkowi nic nie dolega. Nagranie, na którym widać świeżo upieczoną mamę stojącą w toalecie z noworodkiem na rękach udostępnił w mediach społecznościowych mąż kobiety i tata dziecka - Sergio Mancera. 

Internauci zszokowani nagraniem

Sytuacja miała miejsce w sierpniu 2021 roku. Nagranie błyskawicznie obiegło sieć, było wielokrotnie udostępniane na Instagramie i TikToku. Internauci okrzyknęli  Kajtlyn bohaterką. Pisali: 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka
To jest niesamowite, ale jestem pod wrażeniem tego, że stoi.
Stoi z dzieckiem na rękach, bez względu na to, jaki odczuwa ból. Życzę jej szczęścia!
Tak mi jej żal. Cieszę się, że ona i dziecko są bezpieczne, ale nie chciałbym tak rodzić
Czy może tak stać? Czy trzymanie dziecka w ramionach bez natychmiastowej pomocy lekarskiej jest bezpieczne?
Dziewczyno usiądź, bolą mnie nogi, gdy patrzę, jak stoisz 
Dajcie jej krzesło!
Nazwą dziecko Diesel?
Dlaczego pozwalają jej tam stać? Niech ktoś przyniesie tej kobiecie krzesło!
Dlaczego nikt nie zakrywa dziecka i nie upewnia się, że może usiąść na czymś czystym?

Pokazała swój brzuch dziesięć dni po urodzeniu trojaczków.Mama trojaczków pokazała, co stało się z jej brzuchem po ciąży. Internauci: "Możesz to naprawić"

Więcej o: