Chwaliła się ciążowym brzuchem, ale nikt nie wiedział, że spodziewa się dziecka. Zdziwili się, gdy urodziła

Pewna mama z Hiszpanii podzieliła się na TikToku kompilacją zdjęć robionych w kolejnych miesiącach ciąży. Na wszystkich, poza ostatnim - zrobionym niedługo przed rozwiazaniem - trudno dopatrzeć się ciążowego brzucha.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Każda kobieta inaczej znosi ciążę. Inaczej też zmienia się jej ciało. Jedne mamy od początku mogą pochwalić się widocznym brzuchem, który w kolejnych miesiącach rośnie do nieprawdopodobnych rozmiarów. U innych trudno dopatrzeć się ciążowych krągłości. Zależy to m.in. od wielkości dziecka, ilości wód płodowych etc. Nie ma tu reguły: drobne kobiety potrafią mieć ogromne brzuchy, te lepiej zbudowane - malutkie "piłeczki". Do tych ostatnich należała jeszcze niedawno Hiszpanka Roxsana Solis, która na TikToku funkcjonuje jako roxsanayitzel.

Urodził się z włosami Einsteina. Rodzice pokazali, co znajduje się pod czapkąUrodził się z włosami Einsteina. Rodzice pokazali, co znajduje się pod czapką

Niewidoczna ciąża

Hiszpanka zamieściła na TikToku nagranie, na którym pokazała, jak wyglądała w kolejnych miesiącach ciąży. Przyszła mama wcale nie ukrywała brzuszka pod obszernymi swetrami i bluzami. Wręcz przeciwnie. Przez większą część ciąży nosiła dopasowane spodnie i sukienki, krótkie topy etc. Mimo wszystko jej ciążowy brzuszek był praktycznie niewidoczny aż do dziewiątego miesiąca. 

Udostępnioną kompilację fotografii opatrzyła opisem: "Aż do ostatniego miesiąca moja ciąża była praktycznie niewidoczna". Przyznała też, że z tego powodu jej współpracownicy nie dowierzali, że spodziewa się dziecka: "Nikt mi nie wierzył" - wyznała. Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych internautów. Jeden z nich napisał: "Jak?", mając oczywiście na myśli: "Jak to jest możliwe". Roxsana odpisała: "Nie wiem, zadawałam sobie to pytanie każdego dnia". Wiele internautek napisało, że zazdroszczą jej małego brzuszka, opisując swoje, ogromne. Mimo niewielkich wymiarów brzucha Hiszpanka urodziła zdrowego chłopczyka, któremu dała na imię Aidan. 

Byli dumni, gdy nauczyli bliźnięta chodzić. Efekt przerósł ich oczekiwaniaByli dumni, gdy nauczyli bliźnięta chodzić. Efekt przerósł ich oczekiwania

Więcej o: