Jest mamą trojaczków. Pokazała, co pojawiło się jej pod pachami po porodzie. "To takie bolesne!"

39-letnia Linda Jones jest mamą sześciorga dzieci. Niedawno urodziła trojaczki i postanowiła na TikToku podzielić się z internautami kolejną bolesną prawdą dotyczącą połogu. "Dlaczego nikt nigdy o tym nie mówi?" - spytał ktoś pod udostępnionym nagraniem.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Trojaczki przyszły na świat w 34 tygodniu ciąży. Dzieci aktualnie przebywają na oddziale intensywnej terapii noworodków. Świeżo upieczona mama zdecydowała, że chce je karmić piersią. Ponieważ nie ma takiej możliwości, odciąga swój pokarm, który następnie jest podawany dzieciom.   

Mama trojaczków odciąga pokarm

Chociaż Linda jest doświadczoną mamą, okazało się, że odciąganie pokarmu nie jest tak łatwe, jak się tego spodziewała. Początkowo, poza siarą, nie mogła odpompować pokarmu. Pielęgniarki zachęcały ją jednak do dalszego odciągania, żeby pobudzić laktację. W końcu się udało, jednak niebawem z ciałem Lindy stało się coś zaskakującego.  

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Nietypowa forma obrzęku piersi 

Wiele mam wie, że karmienie piersią nie zawsze bywa łatwym zadaniem. Szczególnie trudne bywają początki: brakuje pokarmu, piersi bolą, a dziecko nie chce ssać. Kiedy w końcu się uda, pojawiają się nowe problemy - obrzęk piersi. Doświadczyła go właśnie Linda, tyle że u niej pojawił się w nietypowym miejscu - pod pachami. Było to bardzo bolesne, o czym mama trojaczków poinformowała w komentarzach.

Internautki dziękują mamie

Linda bez skrępowania zaprezentowała nieestetyczny i niepokojący widok. Pod zamieszczonym nagraniem napisała:

Myślałam, że jestem jedyna! A tak wiele kobiet tego doświadcza!

Część internautek była zszokowana:

Codzienne TikTok uczy mnie czegoś o ciąży, o czym inaczej bym nie wiedziała.
Dlaczego nikt nigdy o tym nie mówi?
O nie! Modlę się o ulgę dla ciebie

- pisały. 

Okazało się też, ze niezwykły przypadek Lindy nie jest odosobniony:

Jestem bardzo wdzięczna za ten filmik. Też właśnie urodziłam i przytrafiło mi się to samo.
Miałam tak samo!
Więcej o: