Myślała, że urodzi bliźnięta. Lekarz przekazał zaskakującą wiadomość

Kiedy Charlotte szła na badanie USG, nie spodziewała się szoku, jaki przeżyje za sprawą wieści, które miał dla niej lekarz. W pierwszej chwili nie mogła uwierzyć w to, co stanie się już za kilka miesięcy.

Więcej niezwykłych historii rodzinnych na Gazeta.pl

Ciężarna Charlotte wiedziała, że zostanie mamą bliźniąt. Podczas rutynowego badania USG, lekarz zauważył coś, czego ani przyszła mama, ani przyszły tata się nie spodziewali. 

Lekarz nie przygotował nas na szok

- wspomina z rozbawieniem na TikToku. 

Partner przyszłej mamy uwiecznił całe badanie na nagraniu, które następnie kobieta opublikowała na TikToku. Para była kompletnie zszokowana i zdezorientowana. W pierwszym momencie myśleli, że to żart albo pomyłka. Potrzebowali nieco czasu, żeby oswoić się z myślą, że w ich domu zamiast dwójki, niebawem pojawi się troje dzieci.

Mama pokazała brzuch po ciążyNastoletnia mama pokazała brzuch po ciąży. "Mówią, że jest okropny, ale ja jestem dumna"

Trzy miesiące przed czasem

Trojaczki (trzy dziewczynki) przyszły na świat trzy miesiące przed przewidywaną datą porodu. Jako wcześniaki spędziły 65 dni w szpitalu, przebywały w inkubatorach.

Było ekstremalnie ciężko, ale w końcu wyszliśmy do domu. To był najlepszy dzień w moim życiu

- wspomina Charlotte. Dziewczynki nazywają się Georgina, Ivy oraz Vivienne. Pierwsze dni dziewczynek w domu były wielką rewolucją w życiu świeżo upieczonych rodziców, jednak szybko nauczyli się sprawnej opieki nad dziewczynkami. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Życie codzienne z trojaczkami

Charlotte często umieszcza na TokToku nagrania, na których zdradza, jak wygląda prawdziwe życie z trojaczkami. W jej przypadku nawet wyjście na zwykły spacer z wózkiem jest prawdziwą wyprawą. Z kolei "zapakowanie" całej trójki w nosidełka, a następnie do samochodu, jest nie lada wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym. Mama trojaczków zamieściła także zabawne nagranie, na którym pokazuje, jak wyrzuca zużyte pieluszki całej trójki. Dziewczynki są zdrowe i prawidłowo się rozwijają.

Henry został prawdziwym bohaterem.Pies uratował życie dziecku. "Za każdym razem, gdy go odganiałam, wracał"

Więcej o: