Jej mąż miał być bezpłodny, a para spodziewa się piątego dziecka. "Nie można zatrzymać tych pływaków"

Emily, mama czwórki dzieci z Wielkiej Brytanii spodziewa się piątej pociechy. Na swoim koncie na TikToku publikuje zabawne nagrania z życia swojej rodziny. Jej podobno bezpłodny mąż na wieść o ciąży spytał na jednym z nagrań: "Czyje to?".

Więcej podobnych tematów na Gazeta.pl

Emily jest bardzo aktywną użytkowniczką TikToka. Regularnie publikuje zabawne nagrania z życia swojej rodziny a ostatnio także te dokumentujące jej piątą ciążę. Tak jak poprzednia - czwarta - jest wielkim zaskoczeniem dla rodziny, bo mąż Emily miał być bezpłodny.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

 Rak jąder męża miał przekreślić kolejne ciąże

Szczególnym zainteresowaniem obserwatorów Emily cieszyło się nagranie udostępnione na TikToku, w którym kobieta informuje męża o kolejnej ciąży. "Czyje to?" spytał żartobliwie o dziecko. Nie bez powodu. Kilka lat temu mąż Emily zachorował na raka jąder. Leczenie okazało się skuteczne, ale lekarze uprzedzili parę, że mężczyzna najprawdopodobniej będzie bezpłodny. Spytali parę o chęć zamrożenia jego nasienia, ale para nie zdecydowała się na ten krok. Stwierdzili, że będzie co będzie. Co prawda planowali powiększenie rodziny, ale mieli już troje dzieci. Leczenie męża Emily było najważniejsze. Już po nim okazało się, że przewidywania lekarzy były błędne. Mężczyzna nie został bezpłodny.

Zobacz wideo

Czwarte i piąte dziecko

Już po leczeniu męża Emily kobieta niespodziewanie zaszła w kolejną ciążę, dwa lata temu na świat przyszło zdrowe dziecko. Tym sposobem para stała się dumnymi rodzicami czwórki pociech. Okazało się jednak, ze to nie koniec powiększania rodziny. Niedawno Emily poinformowała na TikToku, że jest w kolejnej ciąży.

Nie da się powstrzymać tych pływaków

- zażartowała z niestrudzonych plemników męża. 

Mama pokazała, co kryło się w zabawce do kąpieli. Szok! Ostrzega rodzicówMama pokazała, co kryło się w zabawce do kąpieli. Szok! Ostrzega rodziców

Więcej o: