Hasley o ciąży. "Bez względu na to, co zrobię, luzie będą rozmawiać o moim ciele"

Halsey, piosenkarka o bardzo burzliwym życiu prywatnym, zdecydowała się opublikować na Instagramie ważny post. Gwiazda opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej ciało po urodzeniu dziecka i zdradziła kilka sekretów dotyczących swojego wyglądu podczas wystąpień publicznych.

Halsey, amerykańska piosenkarka, gwiazda muzyki z pogranicza rock i pop, w lipcu została mamą. Powitała na świecie swojego synka - Erdema Ridleya Aydina. Niedawno zamieściła na swoim koncie na Instagramie ważny post wraz z kilkoma zdjęciami z okresu ciąży i połogu. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Halsey opublikowała ważne wyznanie

Halsey zawsze należała do gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami szczegółami swojego życia prywatnego. To nie zmieniło się, gdy na świat przyszło dziecko piosenkarki. Napisała:

Publikuję to, ponieważ bez względu na to, co zrobię, ludzie będą rozmawiać o moim ciele [...] Dwa dni temu wystąpiłam w Saturday Night Live i wiele osób stwierdziło, że dobrze wyglądam.
Zobacz wideo Co czyni rekiny tak przerażającymi? Poza szczękami oczywiście [PRACOWNIA BRONKA]

Halsey pokazała, jak wyglądała zaraz po porodzie

To było dziwne uczucie. Moje ciało przez długi czas wydawało się obce. Czasem trzymam się uczciwości do tego stopnia, że przesadzam, ale to ważne. Pierwsze zdjęcie zostało zrobione kilka dni po narodzinach mojego dziecka. Wiele osób nie wie, że po porodzie przez jakiś czas nadal wyglądasz jakbyś była w ciąży

- uświadomiła niektóre kobiety piosenkarka.

Gwiazda nie ma czasu na ćwiczenia

Świeżo upieczona mama nie zamierza udawać, że walczy o powrót do formy sprzed ciąży. Nie ma na to czasu, jest zbyt zmęczona opieką nad dzieckiem:

Nie interesuje mnie teraz ćwiczenie. Jestem zbyt zmęczona i zajęta zabawą z moim ukochanym synem. Mając to na uwadze, ciało stojące za tymi wszystkimi komplementami poprzedniej nocy było ubrane w ubrania na zamówienie i doskonale oświetlone, dzięki czemu mogłem czuć się dobrze i robić swoje

- napisała.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz nagrała syna. Wielu nabrało się na żart. "Nawet staremu pokazałam"

Nie chcę karmić iluzji i wyglądać "świetnie" zaraz po porodzie. To nie jest obecnie moja narracja [...] Nigdy nie odzyskam mojego ciała sprzed porodu, ponieważ teraz mam dziecko! I to zmieniło mnie na zawsze: emocjonalnie, duchowo i fizycznie. Ta zmiana jest trwała

- dodała. Przyznała, że jest naprawdę zmęczona, nie jest w końcu nadczłowiekiem, jak napisała, a macierzyństwo jest trudne. 

Więcej o: