Modelka pokazała ciążowy brzuszek. Internautka: Dlaczego jest taki duży?

Amerykańska modelka Kathryn Brolin spodziewa się drugiego dziecka. Jest jedną z tych gwiazd, które chwalą się na Instagramie postępami ciąży. - Po prostu lubię dokumentować ostatnią część tej podróży - napisała.

Amerykańska modelka Kathryn Brolin ma 33 lata, jest żoną Josha Brolina aktora, producenta filmowego znanego z filmów "Obywatel Milk", "Prawdziwe męstwo", czy "Wall Street: Pieniądz nie śpi". Niebawem para powita na świecie swoje drugie dziecko (mają już dwuletnią córeczkę Westlyn), bo Kathryn jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Jak wiele przyszłych mam, modelka chętnie fotografuje swój ciążowy brzuch i następnie zdjęciami chwali się na swoim koncie na Instagramie. Pokazuje, jak rośnie ciążowy brzuch. Na tyle chętnie, że opublikowała nawet przewrotne przeprosiny: „Po prostu lubię dokumentować ostatnią część tej podróży”. Kathyn zamierza karmić piersią, tak, jak za pierwszym razem. Podzieliła się z fanami informacją, że będzie przyjmować specjalny suplement diety wspomagający produkcję mleka. Napisała: "Uratował mnie za pierwszym razem".

Ta lekarka włożyła masę pracy w przygotowanie modelu brzucha ciężarnej kobiety.Lekarka pokazała czterolatkowi, jak się robi cięcie cesarskie. "Sprawdzimy, czy znieczulenie działa"

Modelka opublikowała zdjęcie ciążowego brzucha

Jedno ze zdjęć opublikowanych przez Kathryn Brolin na Instagramie zwróciło szczególną uwagę jej obserwatorów. Modelka zrobiła sobie selfie w lustrze, podciągnęła czarny T-shirt i dumnie zaprezentowała okazały już brzuszek. Fotkę opatrzyła komentarzem: "Lada dzień". Jedna z jej fanek skomentowała zdjęcie: "Dlaczego jest taki duży?". Rzeczywiście, brzuch Kathryn jest całkiem spory.

Brzuch brzuchowi nierówny

Warto pamiętać, że "brzuch brzuchowi nierówny". Każde kobiece ciało inaczej znosi ciążę, brzuchy przyszłych mam znacznie różnią się od siebie kształtem i wielkością. Szczupłe i drobne dziewczyny mogą mieć wielkie brzuchy, tymczasem te lepiej zbudowane - niewielkie piłeczki. Równie dobrze może być na odwrót. Nie ma na to reguły. Część kobiet uważa, że w pierwszej ciąży ich brzuchy były mniejsze niż w drugiej. Inne zaś twierdzą coś zupełnie odwrotnego.

Zobacz wideo
Więcej o: