Sennik ciąża. Śniła ci się ciąża własna albo koleżanki? Sprawdź znaczenie snów

Śniło ci się, że jesteś w ciąży? A może dziecka spodziewała się koleżanka? Sprawdź, co oznacza ciąża w senniku i czego możesz spodziewać się w najbliższej przyszłości.

Bez względu na to, czy przyśniła ci się ciążą własna, koleżanki lub siostry wiedz, że to zapowiedź dużych, życiowych zmian. Według sennika ciąża we śnie oznacza progres lub dużą metamorfozę. Chcesz wiedzieć, jak dokładnie interpretować sen? Zapoznaj się z naszym artykułem.

Sennik a ciąża

Nie ulega wątpliwości, że ciążą dla kobiety może być zarówno źródłem wielkiej radości, jak i obaw oraz wątpliwości. Sny są odzwierciedleniem uczuć i myśli, które zgromadziły się w tobie w ostatnim czasie. Zobacz, jak zgodnie z sennikiem interpretować znaczenie snu w zależności od tego, w jaki sposób przyśniła ci się ciąża.

Sennik - ciąża własna

Jeżeli śni ci się, że jesteś w ciąży, to może być zwiastun nadchodzących zmian. Możliwe, że od dłuższego czasu planowałaś zrealizować pewien plan, ale dopiero teraz pojawiła się ku temu okazja. Możesz spodziewać się przełomu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zmianie może ulec także twoje dotychczasowe podejście do życia. Istotną rolę odgrywa jednak fakt. czy ciąża w twoim śnie przebiegała bez zakłóceń. Jeżeli pojawiły się pewne komplikacje, wiedz, że mogą być odbiciem problemów, które staną ci na drodze w realnym życiu. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, nie bój się poprosić o pomoc bliskich.

W jakich sytuacjach kobieta może ubiegać się o świadczenie rehabilitacyjne w ciąży, a kiedy ono nie przysługuje? Jakie dokumenty należy przedstawić?Czym się różni 18. a 28. tydzień ciąży? Sprawdź, co zmienia się w ciele matki

Sennik - ciążą koleżanki lub przyjaciółki

Ciąża koleżanki lub przyjaciółki we śnie może oznaczać, że brak ci motywacji do dalszego działania. Jeżeli czujesz, że znalazłaś się w martwym punkcie, warto zwrócić uwagę na rozwiązania, które wprowadzili twoi bliscy. Nie bój się czerpać z ich działań inspiracji do realizacji własnych celów. Ciążę koleżanki według sennika można traktować jako dobry omen. Z psychologicznego punktu widzenia taki sen może jednak oznaczać, że przejawiasz nadmierną skłonności do porównywania się do osób innych. 

Sennik - ciążą córki

W interpretacji snu o ciąży córki dużą rolę odgrywa fakt, czy w rzeczywistości również mamy córkę. Jeżeli tak i przyśniła nam się w ciąży, możemy oczekiwać dobrych wiadomości. Wyjątkiem są sny, w których nasze dziecko było nieszczęśliwe z powodu swojego stanu. Smutna, płacząca ciężarna córka może być oznaką smutku lub choroby na jawie. W sytuacji, gdy na jawie nie mamy dzieci, a i tak przyśniła nam się córka w ciąży, możemy potraktować ten sen, jako zapowiedź dobrej nowiny.

Sennik - ciąża bliźniacza

Według sennika sen o ciąży bliźniaczej symbolizuje podwójny sukces, który niebawem spotka cię w życiu. To zapowiedź spełnionego marzenia i dobry znak dla spraw finansowych. Jeżeli we śnie spotkamy kobietę oczekującą na narodziny bliźniąt, w krótkim czasie możemy spodziewać się nagłej poprawy sytuacji finansowej.

Katarzyna Warnke w odważnej sesji ciążowejKatarzyna Warnke w odważnej sesji ciążowej. "Byłam traktowana jak wór na dziecko"

Zobacz wideo Maja Hyży opowiada o ciąży
Więcej o: