Jej trzymiesięczny synek zmarł nagle 10 miesięcy temu. Teraz powitała na świecie tęczowe dziecko

Znana youtuberka Brittani Boren przeżyła dramat utraty dziecka. Zaskakująco szybko na świecie pojawił się jej kolejny syn. Z dumą pokazała jego zdjęcie na Instagramie.

Brittani Boren, znana Youtuberka dziesięć miesięcy temu przeżyła największy dramat każdego rodzica - nagłą śmierć swojego kilkumiesięcznego synka Crew. Wydarzenie to miało miejsce 30 grudnia 2019 roku. Kobieta podzieliła się niewyobrażalnym bólem i cierpieniem ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Dostała w odpowiedzi ogromne wsparcie, niezliczoną ilość słów i gestów pocieszenia.  Kilka dni temu, czyli dziesięć miesięcy później Brittani Boren znów została mamą. Urodził się Cole Dean Leach. 

Mama urodziła dziecko córce29-latka zmagała się z niepłodnością. 51-letnia mama urodziła jej dziecko

Brittani Boren urodziła tęczowe dziecko

Tęczowym dzieckiem nazywamy maleństwo, które przychodzi na świat po tym, jak jego mama straciła poprzednią ciążę lub przeżyła inne, podobnie traumatyczne wydarzenie związane z macierzyństwem. Brittani Boren jest zatem tęczową mamą, a mały Cole, jej tęczowym dzieckiem. Brittani napisała na Instagramie:

Kiedy wzięłam go w ramiona, było to uczucie, którego nigdy nie będę umieć opisać. Starszy brat Crew bez wątpienia uśmiecha się od ucha do ucha w niebie. Witaj na świecie kochany Cole, nie masz pojęcia, jak bardzo jesteś kochany

- napisała w komentarzu do opublikowanego zdjęcia noworodka. 

Ból utraty dziecka to niewyobrażalnie bolesne przeżycie, które trudno sobie nawet wyobrazić. Brittani wie, że nic ani nikt nie zastąpi jej zmarłego Crew, jednak nowo narodzony Cole, jak każde maleństwo wymaga opieki i uwagi, a wszelkie zajęcia, szczególnie te związane z pielęgnacją ukochanego niemowlaka, z pewnością nieco przysłonią jego mamie bolesne wspomnienia.   

Martyna Wojciechowska udostępniła zdjęcie blogerkiMartyna Wojciechowska udostępniła zdjęcie blogerki. "Tak, nasze ciała zmieniają się po urodzeniu dziecka"

Brittani napisała także na Instagramie o tym, jak przezywa okres połogu: 

Przeżyłam połóg już kilka razy, jednak nigdy wczesniej po stracie dziecjka (...) Uczę się, jak pozwolić żalowi współistnieć z radością. Płaczę, gdy muszę, ale pozwalam sobie też na radość, gdy trzymam dziecko w ramionach. Połóg jest jednocześnie piękny, ale też niechlujnym i męczącym okresem (...) To ulotny czas, którego nigdy nie odzyskasz...
Zobacz wideo
Więcej o: