Bekah Martinez pokazała, jak karmi w tandemie. 'Normalizuje wszystko, co ludzkie: karmienie piersią, owłosienie na nogach'

Bekah Martinez jest mamą dwójki dzieci. Jej podejście do macierzyństwa utrzymane jest w stylu boho. Mama stawia na naturalność. Pokazuje, jak karmi piersią w tandemie i odpowiada dosadnie wszystkim, którzy uważają, że to "dziwne".

Bekah Martinez to gwiazda reality show, znana z amerykańskiego programu "Bachelor" (polskim odpowiednikiem był program "Kawaler do wzięcia"). 25-latka nie została wybrana przez głównego bohatera, ale to nie stanęło na drodze do rozwinięcia jej kariery w show-biznesie. Prowadzi podcast, pokazuje swoje życie na Instagramie. W 2018 roku poznała swojego chłopaka. Mają dwójkę dzieci - dwuletnią Ruth i dwutygodniowego Franklina.

Mama w stylu boho

Bekah jest zwolenniczką naturalnego podejścia do życia. Jej zdjęcia utrzymane są w modnym teraz nurcie boho. Podobne podejście ma do macierzyństwa. Syna urodziła w domu, w salonie. Takie rozwiązanie wydawało jej się łatwiejsze niż jechanie do szpitala. Po ciężkim i długim porodzie z córką, tym razem chciała, żeby to doświadczenie tym razem było radosne. Rodziła w wodzie, z położną i z mężem. Przez cały poród nie chciała, żeby położna sprawdzała, ile jest centrymentrów rozwarcia, żeby nie wywierać na sobie presji, jeśli okazałoby się, że jest na początku porodu. Kiedy poczuła, że to czas, zaczęła przeć. Dziecko pojawiło się na świecie po jednym pchnięciu, z zamkniętymi oczami, jakby w ogóle nie widziało, że już jest na zewnątrz. Dopiero po chwili zaczęło płakać.

Karmienie piersią w tandemie

Bekah często pokazuje, jak karmi piersią. Nie planuje jeszcze zakończenia karmienia dwulatki, więc dołączył do niej mały Franklin i mama karmi w tandemie. Często dostaje pytania o to kiedy skończy karmić. Obserwatorzy sugerują, że to dziwne. Wtedy odpowiada tak:

Nie ma nic dziwnego w karmieniu dwulatki. To czas na nawiązanie więzi, wyciszenie i wzmocnienie układu odpornościowego. To jest dziwne tylko wtedy, kiedy w twojej głowie piersi są obiektem seksualnym nawet w relacji matka-dziecko. Wtedy kto jest dziwny?

Uwagę obserwatorów zwróciła jeszcze jedna rzecz, mianowicie owłosione nogi Bekah. Zatroskane pytały w komentarzach, czy mama nie miała czasu na depilację. Inne fanki odpowiadały, że Bekah nie jest fanką gładkich nóg i po prostu z depilacji zrezygnowała już dawno. Taka naturalność zyskała poparcie - mamy cieszą się, że gwiazda normalizuje zarówno karmienie piersią, jak i posiadania włosów na nogach. 

Zobacz wideo
Więcej o: