Była w ciąży, a jej partner zauważył dziwne dolegliwości: Miał mdłości, zgagę i nie mógł spać w nocy

23-letnia mama z Londynu Georgia Guest twierdzi, że jej partner, kiedy była w ciąży doświadczył takich samych objawów, jak ona.

Objawy ciąży u mężczyzny

23-letnia Georgia Guest  z Croydon w Londynie  to partnerka 24-letniego Aarona Smitha, podczas ciąży z drugim dzieckiem bardzo się zdziwiła objawami u partnera. Doświadczył on takich samych objawów ciąży jak ona. Miał mdłości, zgagi i nie mógł spać w nocy. Aaron doświadczył zespołu kuwady- znanego również jako ciąża współczulna. To współwystępowanie symptomów ciąży zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny. Mężczyźni, mający zostać ojcami, odczuwają wtedy wszystkie stany, które ma przyszła mama: bezsenność, mdłości, większy apetyt, zmiany nastrojów. Mogą również wystąpić zmiany psychiczne, takie jak: lęk, depresja, zmniejszone libido i niepokój. Przyszła mama powiedziała:

Aaron miał tak silne objawy ciąży,  jakbyśmy oboje się spodziewali dzieci.

Przyszły tata miał mdłości, gdy jego żona była w ciąży

Przyszły tata zaczął bardzo przybierać na wadze. Jego objawy utrzymywały się parę miesięcy. Po pewnym czasie uznał to za zabawne. "Bardzo mi współczuł, ponieważ wiedział przez co przechodzę. Dodała: "Na szczęście wszystko się skończyło, kiedy urodziła się nasza mała dziewczynka". Mężczyzna wspominając całą sytuację twierdzi, że pierwsze objawy ciąży miał przed swoją partnerką. "Myśleliśmy, że to zabawne, że miałem przede Georgią objawy ciąży". Apetyt i kubki smakowe Aarona zmieniły się całkowicie, gdy Georgia była w ciąży. Zawsze lubił pikantne rzeczy, a w tym czasie pokochał słodkości. Aaron uważa, że ich wspólne objawy ciąży wynikają z ich bliskiej więzi. Powiedział: „Uwielbiam to, czułem, że mogłem cieszyć się ciążą z moją dziewczyną i dzielić się tym samym doświadczeniem, przez które ona przechodziła, i to naprawdę pomogło mi współczuć temu, jak się czuła, szczególnie kiedy się czuła bardzo źle."

Więcej o: