Urodziła ośmioro dzieci, a jej uda trzykrotnie zwiększyły swój rozmiar. Operacja dała nieziemski efekt

Ciąża i poród - dopóki się ich nie doświadczy na własnej skórze, nie ma się do końca świadomości, jak ogromny jest to wydatek fizyczny, emocjonalny i psychiczny dla kobiety. A co jeśli przechodzi ona przez to aż osiem razy? Skutki mogą być bardzo ociążające.

Rubi pochodzi z Florydy w Stanach Zjednoczonych. Jest spełnioną mamą oraz kochaną przez cudownego mężczyznę partnerką. Jej rodzina jest bardzo duża. Urodziła aż ośmioro dzieci: pięciu chłopców i trzy dziewczynki. Mimo tak wielkiej miłości, którą ma obok siebie, Rubi bardzo cierpi. Wszystkiemu winny jest jej wygląd. 
Po więcej ciekawych wiadomości zajrzyj na Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Jak wygląda poród przez cesarskie cięcie? Dr Wojciech Falęcki wyjaśnia

Matka ośmiorga dzieci nie może pogodzić się z tym, co ciąże zrobiły z jej udami. Są duże, mają nieregularny kształt. Kobieta zgłosiła do programu "Awake Surgery" (pol. "Operacje Przebudzenie") realizowanym przez stację TLC z nadzieją, że genialna chirurżka dr Meegan Gruber jej pomoże. "Po ostatnim porodzie moje uda powiększyły się trzykrotnie. Są jak galaretka. Nawet jak je napinam, to tłuszcz wszędzie się przemieszcza, to bardzo dziwne uczucie" - mówiła Rubi w programie. 

Po pierwszych trzech ciążach moje ciało wyglądało normalnie. Po czwartym porodzie jednak miałam problemy ze zrzuceniem wagi. Niezależnie od tego, ile ćwiczyłam, rozmiar moich się nie zmieniał. Mam problem z dopasowaniem ubrań. Czuję się jak wielka łódka. 
 

Dramat matki zakończył się w szpitalu

Kobieta została zakwalifikowana do zabiegu. Wiadomość od producentów przyjęła ze wzruszeniem. Przez wygląd swoich ud, często padała ofiarą chamskich docinek. "Tak bardzo wstydzę się swoich ud. Widzę, że ludzie gapią się na mnie. W pracy wolę stać za ladą. Ukrywam za kontuarem moje gabaryty. Pewno razu klient powiedział teatralnym szeptem: "o kurde, ale wielkie". Wyszłam ze sklepu, poszłam bez słowa do auta, zamknęłam się i zaczęłam płakać. Nie chcę już tak żyć" . 

Dr Meegan Gruber odessała ponad 2 litry tłuszczu z ud kobiety. Zabieg nadał im regularny, krągły kształt. Podczas operacji Rubi pozostawała przytomna, zastosowano znieczulenie miejscowe. Opowiadała o swoich dzieciach. Od razu po zakończeniu procedury, mogła się przejrzeć. Efekt ją zachwycił. Po kilku miesiącach rekonwalescencji mama ośmiorga dzieci w końcu zdecydowała się na ślub. Wcześniej odwlekała tę decyzję właśnie ze względu na wygląd swoich ud. Po zabiegu z wielkim uśmiechem  mierzyła kolejne kreacje w salonie sukien ślubnych i z przyjemnością przeglądała się w lustrze. 

Więcej o: