Kobieta dwa razy urodzi to samo dziecko. Lekarze zrobili coś niesamowitego

Lekarze zdiagnozowali u jej nienarodzonej córeczki rozszczep kręgosłupa, który postanowili zoperować jeszcze przed narodzeniem dziecka. Kobieta opowiedziała, jak wszystko wyglądało, internauci byli zszokowani.

Więcej tematów związanych z ciążą i porodem na stronie Gazeta.pl

Jacqueline Schumer niedługo zostanie mamą. Można powiedzieć, że dwukrotnie, chociaż na świat przyjdzie jedno dziecko - długo wyczekiwana córeczka. Lekarze stwierdzili u dziecka rozszczep kręgosłupa, który postanowili zoperować jeszcze przed narodzinami maleństwa.  

Policja poszukuje pary ze zdjęciaŁódzka policja poszukuje pary ze zdjęcia. Zabierali dziecko na włamania

Ciężarną i jej dziecko czeka poważna operacja

Jacqueline jest aktywną użytkowniczką TikToka. Niedawno zamieściła tam nagranie, na którym opowiedziała, co ją czeka. Nagranie opatrzyła komentarzem:

Kiedy dowiadujesz się, że musisz urodzić swoją 23-tygodniową córeczkę, żeby mogła przejść operację kręgosłupa. Potem lekarze wsadzą dziecko z powrotem do brzucha, żeby tam rosło przez kolejne 14 tygodni, zanim znów się urodzi
Zobacz wideo Sylwia Bomba o spędzaniu wakacji bez dzieci. "Podróż bez dziecka jest połową podróży"

Kobieta jest już po operacji i do końca ciąży będzie musiała leżeć, czyli czeka ją - jak napisała - mniej więcej przez 107 dni w łóżku. Po tym czasie lekarze zaplanowali kolejne cięcie cesarskie, w efekcie którego dziewczynka urodzi się po raz kolejny. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarze zszokowanych internautów:

Mój mózg nie może pojąć, że to możliwe
Niesamowite, co lekarze potrafią zrobić!

Zaskoczenie użytkowników TikToka było jeszcze większe, gdy kobieta opisała w komentarzach jak to wszystko wyglądało:

Wyjęli moją macicę, aby ją otworzyć i wykonać operację kręgosłupa! Potem ją zamknęli, zamknęli worek owodniowy i włożyli to wszystko z powrotem we mnie

- opisała. Ktoś spytał, czy dziecko czuło ból, ale kobieta odpowiedziała, że nie, bo jej receptory bólowe jeszcze nie były wtedy uformowane, poza tym dostała leki.  

Dziewczynka w chwili narodzin ważyła 212 g.Tak po urodzeniu wyglądało najmniejsze dziecko świata. Ważyło tyle, co jabłko

Więcej o: