Pokazała swój brzuch w zaawansowanej ciąży. Internauci: "Mam większy po zjedzeniu lunchu"

Caroline Hjelle niebawem zostanie mamą. Kobieta opublikowała na TikToku zaskakujące nagranie, na którym pokazała swój brzuch. Jest w piątym miesiącu ciąży i wcale tego po niej nie widać.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Caroline Hjelle jest żoną baseballisty Seana Hjelle, grającego w San Francisco Giants. Para wzięła ślub w listopadzie ubiegłego roku, ceremonia była przekładana z powodu panującej epidemii koronawirusa. 

Rok 2020 pokrzyżował nam plany, ale w końcu moje marzenie się spełniło

- napisała przy okazji publikacji nagrania, które obejrzało już niemal dziewięć milionów internautów.

Przyszła mama opublikowała nagranie dokumentujące ciążę i ślub

Caroline udostępniła na TikToku nagranie, na które składają się zdjęcia dokumentujące jej ciążę i dzień ślubu. Filmik rozpoczyna kadr, na którym kobieta prezentuje test ciążowy z widocznym pozytywnym wynikiem. Następnie prezentuje swój ciążowy brzuch w drugim, trzecim czwartym i piątym miesiącu ciąży. Nic się nie zmienia. Brzuch jest idealnie płaski. Caroline jest szczupłą, drobną i wysportowaną kobietą, z powodzeniem mogła więc ukrywać fakt ciąży.

W dniu ślubu nie było po niej widać ciąży

Nagranie kończą kadry ze ślubu pary. Caroline była wówczas w piątym miesiącu ciąży. W białej, przylegającej do ciała sukni, a także dopasowanym kombinezonie wyglądała olśniewająco. Trudno było dopatrzyć się ciążowego brzuszka. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Część osób gratulowała przyszłej mamie doskonałej formy, inni martwili się o jej zdrowie i zdrowie maluszka. Jedna z internautek zażartowała:

Mam większy brzuch po zjedzeniu lunchu.

Caroline zapewniła, ze dziecko rozwija się poprawnie i zdrowo, przyszła mama nie może się już doczekać, kiedy powita je na świecie. 

Więcej o: