Zofia Zborowska zdradza: Nie mam siły wejść po schodach. "Strasznie mnie to dołuje"

Zofia Zborowska od kilku miesięcy przygotowuje się do roli mamy. W mediach społecznościowych zdradza, jak się czuje. Przyznała, że nie ma siły wejść po schodach. "Misja niemożliwa" - stwierdziła.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostaną wkrótce rodzicami. Córka pary będzie miała na imię Nadzieja. "Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia... Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy" - wyjaśniła aktorka, dodając, że zawsze chciała tak nazwać córkę.

Odkąd Zofia Zborowska poinformowała, że jest w ciąży, chętnie opowiada na Instagramie o samopoczuciu w ciąży, czy o macierzyńskich planach. Niedawno opublikowała nagranie, na którym pokazała łóżeczko dla malucha. Zdaje się, że internauci nie zwrócili na nie uwagi, bo zaintrygował ich inny szczegół. Zobacz: Zofia Zborowska pokazała łóżeczko dla dziecka. Uwagę zwraca nietypowy tester.

Zofia Zborowska nie ma siły wejść po schodach? "Misja niemożliwa. Bez kitu"

Aktorka nie ukrywała, że pierwszy trymestr ciąży był dla niej trudnym okresem i nie czuła się zbyt dobrze. Dokuczały jej mdłości i przez cały miesiąc praktycznie nie wstawała z łóżka. Potem przyznała, że czuje się już o wiele lepiej. Jednak ciąża aktorki jest już bardziej zaawansowana, więc pojawiły się kolejne trudności.

Powiem wam, że dużo dziś sobie zwaliłam na głowę. Ale zaczęłam ogarniać tematy pokojowo/wyprawkowo/szpitalne i nie mam siły już nawet ruszyć ręką

- napisała w relacji na Instagramie.

Aktorka opowiada o przygotowaniach do bycia mamąAktorka opowiada o przygotowaniach do bycia mamą Zofia Zborowska Instastories screenshoot

To jest dla mnie taka nowość, że nie mogę uwierzyć, że nie mam siły wejść po schodach. Misja niemożliwa. Bez kitu. Strasznie mnie to dołuje

- dodała w kolejnej relacji.

Zobacz wideo

Zofia Zborowska skrada serca fanów, dzięki naturalności. Celebrytka pokazuje rzeczywistość na Instagramie i szczerze opowiada o wszystkim. Inne gwiazdy po tym, jak opublikowano zdjęcie Zborowskiej " z zapieksą", poszły w jej ślady i pokazały "najgorsze zdjęcia". Zobacz: "Zdjęcie z zapieksą" Zborowskiej obiegło media. Teraz "najgorsze" zdjęcia ciążowe pokazują Rozenek, Lewandowska i Rubik.

Więcej o: