Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła fanom, czemu stale trzyma się za brzuch. "Bawi mnie to"

Agnieszka Kaczorowska wkrótce urodzi drugie dziecko. Aktorka chętnie dzieli się z fanami fotografiami, na których widać, jak trzyma się za brzuch. Ostatnio wyjaśniła internautom, dlaczego często trzyma cię za brzuszek.

Agnieszka Kaczorowska jest młodą, szczęśliwą mamą Emilki. Aktorka chętnie zabiera głos w macierzyńskich sprawach. Aktorka dba o to, aby być w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Teraz będąc w ciąży często publikuje zdjęcia, na których widać jak trzyma się za brzuch. Pod najnowszą fotografią na Instagramie Kaczorowska wyjaśniła fanom, dlaczego ciągle trzyma się za ciążowy brzuszek.

Kaczorowska tłumaczy, czemu trzyma się za brzuszek

Czemu ona tak ciągle trzyma się za brzuch? Tego typu komentarze czytam w internecie...i wiecie co? Bawi mnie to. Hmmm... może, dlatego że jestem w ciąży?

– napisała Agnieszka Kaczorowska i wyjaśniła, jak bardzo ważne dla niej są dotyk i przytulanie. "Dla mnie dotyk i przytulanie są niesamowicie ważne... i tak jak pozuje na zdjęciach z mężem i naturalne dla mnie jest obdarowywanie go czułymi gestami czy spojrzeniami, jak nie wyobrażam sobie nie przytulać Emilki na co dzień i na zdjęciach, tak zupełnie normalne dla mnie jest trzymanie i podkreślanie brzuszka. Jest tam moja kolejna córeczka, moja kolejna miłość... i jak nie patrzeć pozujemy już do zdjęć RAZEM. Także uprzedzam - nie zamierzam tego zmieniać" - podkreśliła celebrytka.

Internautki przyznały, że gdy były w ciąży to też trzymały się często za brzuszek i wcale nie są zdziwione zachowaniem aktorki.

Takie trzymanie za brzuch jest naturalne. Większość mam tak robi. To troska i miłość do tego maluszka.
Ja też trzymam się ciągle się za brzuszek. Nieważne, czy do zdjęć, czy w innych sytuacjach. To naturalne, jak chęć bliskości z narodzonym już maleństwem. Dotyk jest piękny, ważny i cudowny.
To instynktowne zachowanie wpisane w nas gdzieś głęboko, tego się nie kontroluje, to wypływa z nas z miłości

- czytamy w komentarzach pod postem. 

Zobacz wideo Fizyczne przygotowanie do porodu. Dlaczego jest takie ważne? Jak się do niego zabrać?
Więcej o: