Mama pokazała brzuch po ciąży. "Oto moja skóra, narządy i kości przemieszczające się w nowe lub stare miejsca"

Sarah Nicole Landry na swoim koncie na Instagramie dzieli się zdjęciami, na których widać, że akceptuje swoje nowe ciało wraz ze wszystkimi zmianami. Ciąża pozostawiła na nim ślady, ale nie są one dla niej powodem do wstydu.

Sarah Nicole Landry, blogerka, która na Instagramie zdobyła popularność m.in. dzięki publikacji zdjęć pokazujących jak naprawdę wyglądają ciąża i macierzyństwo, opublikowała kolejną fotkę, która poruszyła jej obserwatorki. Sarah dzieli się zdjęciami, na których pokazuje, jak jej ciało zmieniło się po ciąży, udowadnia tym samym, ze w pełni akceptuje te zmiany, inspiruje do tego samego inne kobiety.

Małgorzata Rozenek, Henio MajdanMałgorzata Rozenek nagrała synka w garderobie. "Całuśny jest po tatusiu"

Mama odważnie opublikowała zdjęcie swojego brzucha po ciąży

Sarah Nicole nie zgadza się na to, jak w mediach społecznościowych traktuje się kobiece ciało po porodzie. Postanowiła więc pokazać, jak sama wygląda po urodzeniu dziecka, udowadniając, że w pełni akceptuje zmiany, jakie w niej nastąpiły.

Udostępnione zdjęcie opatrzyła komentarzem:

Oto moja skóra, narządy i kości przemieszczające się w nowe lub stare miejsca po urodzeniu dziecka. Nieczęsto widzę ludzi, którzy wyglądają jak ja, z tą skórą, więc będę ją prezentować, ponieważ wiem, że jest nas wiele. Wiem też, że ciała innych mogą się zmieniać, rozciągać i wracać do swoich kształtów szybciej lub inaczej niż moje.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski opublikowała intymne zdjęcia z porodu. "Oddają ból i radość"

Pod opublikowaną fotką pojawiła się masa komentarzy, w których inne kobiety podziękowały jej za odwagę i za to, że podzieliła się z nimi tym zdjęciem i przekonała, że powinny mieć dla siebie więcej wyrozumiałości:

Jesteś darem prawdy. Dziękuję za te lekcje macierzyństwa. Zatrzymam je na dni, kiedy będę ich potrzebować.
Ciało kobiety po urodzeniu ma nowe rzeczy, w których można się zakochać. Fantastyczny post
Dziękuję Ci za to. To znaczyło dla mnie dziś więcej, niż możesz sobie wyobrazić
Inspirujesz mnie do pokochania śladów, które zostawiły na mnie moje dzieci

- pisały jej obserwatorki. Zgadzamy się z nimi w stu procentach. Świeżo upieczone mamy, które nie wróciłyście jeszcze do formy sprzed porodu: pamiętajcie, to nie wyścig. Wasze ciała wykonały ogromną pracę wydając dziecko na świat. Należy im się teraz wiele troski, wyrozumiałości i wdzięczności. Potrzebują czasu, żeby się zregenerować, żeby odzyskać swoje kształty i sprawność. Mają prawo do tego, żeby nie być doskonałe.

Zobacz wideo
Więcej o: