Olga Kalicka pokazała zdjęcie zrobione kilka godzin po porodzie. "Piękne, bo prawdziwe"

Olga Kalicka jest mamą dwuletniego Aleksego. Na Instagramie wspomina pierwsze godziny po porodzie synka. Pokazała zdjęcie, na którym widać jak karmi piersią. Internautki przyznały, że fotografia jest piękna.

Olga Kalicka dwa lata temu została mamą. Aktorka z okazji drugiej rocznicy przyjścia na świat dziecka opublikowała na Instagramie zdjęcie z synkiem, zrobione dwa lata temu. Widać na nim, jak świeżo upieczona mama karmi piersią. 

Dziś minęły 2 lata.

- napisała pod zdjęciem.

Olga Kalicka o zdjęciu, na którym karmi piersią: Prawdziwe, zrobione kilka godzin po porodzie

Fotografia opublikowana przez Olgę zachwyciła wielu internautów. Również celebrytki były oczarowane widokiem karmiącej piersią aktorki.

Ale piękne zdjęcie

- napisała Katarzyna Dąbrowska. Na co Olga Kalicka odpowiedziała:

Bo prawdziwe. Zrobione kilka godzin po porodzie.

Olga Kalicka jakiś czas temu wspominała ciążę. "Wyrzuciłam test do kosza i pojechałam na koncert"

Aktorka często powraca do wspomnień z ciąży, dnia narodzin syna i dzieli się nimi z opinią publiczną. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o powołaniu do rodzicielstwa, kryzysowym momencie w związku oraz jedenastogodzinnym porodzie, podczas którego obecny był partner celebrytki.

"Zobaczyłam jedną kreskę bardzo, bardzo wyraźną, a drugą ledwo widoczną i pomyślałam sobie wtedy: Co za beznadziejny test, pomylony! Moja świadomość zupełnie to wyparła. Pomyślałam, że ta druga kreska jakoś się zafarbowała, była tak niewyraźna… Wyrzuciłam test do kosza i pojechałam na koncert" - relacjonowała dzień, w którym dowiedziała się, że będzie mamą. 

Ja naprawdę czuję, że zostałam powołana do tego, żeby być mamą. Dowiedziałam się bardzo późno – byłam na początku trzeciego miesiąca

- wyznała.

Zobacz wideo
Więcej o: