Chrissy Teigen pokazała brzuch po poronieniu. "Każde spojrzenie w lustro przypomina mi, że miałam mieć dziecko"

Chrissy Teigen około trzy miesiące temu poroniła. Pogodzenia się z tragedią nie ułatwiają jej pozostałości na ciele po ciąży. Pokazała, jak wygląda jej brzuch. "To frustrujące" - napisała pod fotografią.

W sierpniu Chrissy Teigen i John Legend ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Modelka cieszyła się z powiększenia rodziny i chętnie pokazywała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których prezentowała ciążowe krągłości. Niestety, na początku października doszło do tragedii, w wyniku której para straciła dziecko. O tragedii piosenkarz i modelka poinformowali fanów, publikując poruszające zdjęcia ze szpitala.

Zobacz: Chrissy Teigen o relacji z mężem po stracie dziecka. "Jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek"

"Nie wiedziałem, że możemy doświadczyć takiego żalu i jeszcze podzielić się z nim innym. Kiedy to zrobiliśmy, zrozumiałem jednak, jak wiele znaczył ten gest dla innych ludzi. To dla nas ważne doświadczenie, dzięki któremu wiele się nauczyłem. Jestem wdzięczny żonie, że podjęła tak odważną decyzję"

Chrissy Teigen pokazała brzuch po poronieniu. "Lustro mi przypomina" 

Chrissy Teigen podzieliła się na Instagramie zdjęciem swojego ciała po poronieniu. 

To ja i moje ciało, zdjęcie zrobione wczoraj. Chociaż nie jestem już w ciąży, każde spojrzenie w lustro przypomina mi, co mogło być. I nie mam pojęcia, dlaczego nadal mam powiększony brzuch. To frustrujące

- napisała. Modelka dodała jednak, że jest dumna ze swojego ciała. 

Ale jestem dumna z tego, dokąd cała ta podróż zaprowadziła moje ciało i umysł na inne sposoby. Przykro mi, że już nie będę nigdy w ciąży, ale mam szczęście, że mam dwoje niesamowitych maluchów, które każdego dnia coraz bardziej dorastają

- dodała.

Zobacz też: Chrissy Teigen dzieli się przezabawnym fragmentem rodzinnej sesji zdjęciowej. "W końcu to się stało".

Zobacz wideo
Więcej o: