Modelka XXL pokazała ciało po ciąży. "Ciało matki po porodzie jest większe i potężniejsze"

Iskra Lawrence jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size. Od niedawna jest szczęśliwą mamą. Postanowiła pokazać na Instagramie, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. I napisała, za co jest mu wdzięczna.

Iskra Lawrence i Philip Payne zostali rodzicami 16 kwietnia br. Modelka później opisała, jak wyglądał jej poród. 29-latka nazwała swoje dziecko cudem i wyjaśniła, że podczas porodu położna musiała reanimować dziecko. "Po 24 porodu bez znieczulenia i ponad dwóch godzinach ratowania życia przez położną, jesteś naszym cudem. Będziemy wdzięczni za to, że jesteś z nami każdego dnia" - napisała. 

Modelka plus size: Moje ciało przed ciążą było mniejsze

Jak wiele osób słusznie wskazało wczoraj, moje ciało przed ciążą było mniejsze. Ale to ciało matki po porodzie jest większe, gorsze i potężniejsze

- napisała modelka pod nagraniem, na którym prezentuje swoje ciało.

A więc oto mój cellulit, hormonalne rogowacenie mieszkowe, moje nowe tygrysie paski, mój miękki brzuch, w którym kształtowało się nowe życie. I piersi - bardzo wydajni produkujące mleko

- opisała. Dodała, że jest wdzięczna za to, co dostaje od swojego ciała.

Ja i moje dziecko doceniamy wszystko, co zrobiłeś i wszystko, co robisz każdego dnia

- podsumowała. 

Iskra Lawrence jest obecnie jedną z najpopularniejszych modelek XXL, a na Instagramie obserwuje ją prawie 5 milionów osób. W listopadzie 2019 roku ogłosiła, że jest w ciąży. 29-latka od trzech lat prowadzikanał na Youtubie. W jednym z filmików, które opublikowała kilka tygodni przed porodem, Iskra Lawrence zdradziła, że zdecydowała się na poród domowy. "Jestem szczęśliwa ze swoim wyborem. Zawsze marzyłam o porodzie w domu i wiem, że w związku z pandemią koronawirusa, niektóre z was rozważają tą opcję zamiast standardowego porodu w szpitalu, więc mam nadzieję, że mój film pomoże wam w podjęciu decyzji" - mówiła.

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?
Więcej o: