Poroniła 14 razy, w końcu zatrudniła surogatkę. Wtedy znów zaszła w ciążę. Dziś ma troje dzieci.

Irlandzka modelka w ciągu mniej niż roku została mamą trojga dzieci. Straciła nadzieję na to, że uda jej się donosić ciążę i zatrudniła surogatkę. Wtedy okazało się, ze sama urodzi bliźnięta.

Rosanna Diana Davison jest irlandzką modelką, urodziła się w 1984 roku. Jest zdobywczynią tytułów Miss Ireland i Miss World w 2003 roku. Rosanna ma troje dzieci: córeczkę, która urodziła się w 2019 roku i bliźnięta - dwóch chłopców, których powitała na świecie w zeszłym miesiącu. 

Aleksandra Żebrowska o relacji z rodzinąAleksandra Żebrowska o tym, co przeżyła z siostrą. "Wraz z naszymi brzuchami rosła liczba zachorowań"

Modelka 14 razy poroniła, zanim została mamą

Rosanna otwarcie opowiada o swoich problemach z zajściem w ciążę. Kobieta aż 14 razy poroniła, zanim z mężem podjęła decyzję o zatrudnieniu surogatki. W ten sposób została mamą małej Sophie. Wkrótce też dwóch chłopców, bo w między czasie jednak udało jej z=się zajść w ciążę i ją donosić. Modelka i jej mąż mają więc w domu naprawdę sporo pracy. Niedawno na Instagramie opublikowała zabawny i inspirujący post, w którym wyjaśnia, czego nauczyła się o macierzyństwie w tym szalonym czasie. 

1. Jako rodzice jesteśmy tym razem o wiele bardziej zrelaksowani. Kiedy urodziła się Sophia, ledwo wiedzieliśmy, jak zmienić pieluchę. Teraz robimy to w ciemności wiele razy w ciągu nocy.

2. Rutyna jest kluczowa, jeśli chcesz mieć czas, aby wypić filiżankę gorącej kawy, żeby wprowadzić cenną kofeinę do krwiobiegu.

3. Nadal dyskutujemy, komu i kiedy "wybuchła pielucha", ale rozmawiamy też o innych sprawach. 

Prążki na brzuchu to dla wielu przyszłych mam znak, że dziecko szybko rośnie.Tak potrafią wyglądać brzuchy przyszłych mam. Te kobiety się ich nie wstydzą

4. Dużo częściej wspominamy upalne dni, kiedy wychodziliśmy razem na randki i zastanawialiśmy się, kiedy to się powtórzy. Może za 2 lata, może za 10 lat. Kto wie?

5. Jak nauczyła nas nowo narodzona Sophia, można żyć śpiąc cztery godziny na dobę i jakoś nie umrzeć.

Narodziny trojga dzieci w tak krótkim czasie to wielka rewolucja dla kobiety (ale i jej partnera). Opieka nad takimi maleństwami wymaga naprawdę sporo wysiłku, dobrego zorganizowania, a także odporności na stres i zmęczenie. Jak widać Rosannie, pomimo zmęczenia nie brakuje dobrego humoru. 

Zobacz wideo Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka podczas ciąży?
Więcej o: