Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Rafał Szatan pokazał zdjęcie

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Jej mąż Rafał Szatan poinformował o tym internautów - wstawił zdjęcie synka i napisał: Jesteś najpiękniejszym prezentem. Barbara Kurdej-Szatan jest już mamą dwojga dzieci.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła synka. O ciąży poinformowała na początku maja. Wstawiła wówczas zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem. Na fotografii widać brzuch ciążowy. (Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła ciążę. "Chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem"). Teraz szczęśliwy tata Rafał Szatan udostępnił zdjęcie noworodka w mediach społecznościowych. 

Jesteś najpiękniejszym prezentem! Cześć synku, to będzie cudowna przygoda. Basia jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą mamą! Kocham Was! No... to mamy już komplet

 - napisał. 

Barbara Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko. Fani gratulują

Cudny! Gratulacje.
Tyle szczęścia. Brawa dla dzielnej mamy.
Istny szatan. Urocze zdjęcie.
Witaj na świecie Heniu

- czytamy w komentarzach

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają dwoje dzieci. Poza Heniem, który dopiero przyszedł na świat, są rodzicami Hani. Dziewczynka ma 8 lat i internauci twierdzą, że jest bardzo podobna do mamy. Barbara Kurde-Szatan, gdy zdradziła imię drugiego dziecka, przyznała, że to był wybór córki. - Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio - mówiła w rozmowie z Plotkiem.  

Zobacz też nasz wywiad z Barbarą Kurdej-Szatan. "Czułam się, jakbym była bezużyteczna. Po czym pomyślałam: Babo, stuknij się w głowę"

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan zdradziła imię dziecka. Jak się czuje w 8. miesiącu ciąży?
Więcej o: