Maja Hyży pozuje nago w ciąży. "Zastanawiałam się, czy wstawić to zdjęcie"

Maja Hyży wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Celebrytka chwali ię na Instagramie zdjęciami z sesji ciążowej. Jedno z nich jest odważne i bardzo spodobało się fankom piosenkarki.

Maja Hyży niedawno wyznała, że spodziewa się kolejnego dziecka. To będzie jej trzecia pociecha. Maja z chęcią publikuje zdjęcia z okresu ciąży. Na jednym z ostatnich zdjęć piosenkarka jest nago. Zdradziła, że miała wątpliwości do tego, czy udostępniać tę fotografię w mediach społecznościowych. Fankom jednak ewidentnie przypadła do gustu. 

Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie, dlatego nic więcej nie napiszę, a poczekam na wasze komentarze, co o tym zdjęciu sądzicie

- napisała Maja Hyży. 

Maja Hyży w nagiej sesji. Internauci pod wrażeniem

Maja Hyży spotkała się z pozytywną opinią na temat sesji ciążowej. Odważne zdjęcie bardzo spodobało się jej fanom. Przyszła mama według internautów ma nietypową, piękną urodę, a jej ciało prezentuje się wspaniale. 

Kwintesencja kobiecości w tym najpiękniejszym stanie.
Kobieca i elegancka. 
Maja, jesteś przepiękna! Pozazdrościć urody/
Zdjęcie niesamowite

- czytamy w komentarzach. Dajcie znać w komentarzach, co wy sądzicie o tym zdjęciu. 

Maja Hyży urodzi wkrótce trzecie dziecko. To będzie córka

Maja Hyży zdradziła także ostatnio płeć dziecka. "It's a GIRL. Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka" - napisała w mediach społecznościowych. Piosenkarka ma już dwoje dzieci z byłym mężem Grzegorzem Hyży,. To synowie: Wiktor i Alexander. Zobacz: Maja Hyży zdradziła płeć dziecka. "Imię wstępnie już wybraliśmy".

Zobacz wideo Maja Hyży o nadprogramowych kilogramach w ciąży: "Jestem za szczupła"
Więcej o: