Małgorzata Rozenek pozuje na szpitalnym łóżku z dzieckiem. "Mały Cud"

Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca urodziła trzecie dziecko. Gwiazda i jej mąż - Radosław Majdan - przywitali na świecie długo wyczekiwanego syna. Małgorzata Rozenek czuje się dobrze i już pochwaliła się zdjęciem maleństwa w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła trzeciego syna

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan doczekali się wspólnego dziecka. Do Stanisława i Tadeusza – synów Rozenek z poprzedniego małżeństwa – dołączył Henryk. Pierwszym zdjęciem maleństwa opublikował w mediach społecznościowych szczęśliwy tata.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Małgorzata Rozenek urodziła. Pokazała dziecko i zdradziła imię. Jest tradycyjne i dość popularne

To najszczęśliwszy dzień mojego życia

- napisał były piłkarz.

Rozenek opublikowała zdjęcie

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywała w prywatnym szpitalu. Już następnego dnia po porodzie sama pochwaliła się uroczą fotografią.

Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś. Mały Cud - przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś Wam opowiem dlaczego... zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością.

- napisała Rozenek-Majdan.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"
Bardzo Wam wszystkim dziękuje za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. DZIĘKUJE WAM za to

- podziękowała szczęśliwa i wzruszona mama. A na koniec dodała coś, co zrozumieją wszystkie mamy:

 Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak „każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej”

A samo zdjęcie? Przepiękne! Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje. Zobaczcie sami:

Więcej o: