Małgorzata Rozenek urodziła. Pokazała dziecko i zdradziła imię. Jest tradycyjne i dość popularne

Małgorzata Rozenek urodziła synka. Pokazała zdjęcie przed wyjazdem do szpitala, gdzie zaprezentowała idealnie dobrane kolorystycznie akcesoria, które zabiera do porodu. Teraz czekamy na pierwsze zdjęcie dziecka Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek już po porodzie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są rodzicami trzeciego synka. Dziecko, nazywane "dzidziuś Majdan" przyszło na świat pradopodobnie 10 czerwca rano. Małgorzata Rozenek nie czekała aż zacznie się poród, bo była umówiona w prywatnym szpitalu na cesarskie cięcie. W ten sposób rodziła już wcześniej. 

Fani pisali do Małgorzaty w dzień jej urodzin - Dzień Dziecka, 1 czerwca, dlaczego nie umówiła się na cięcie właśnie tego dnia. – Bardzo bym nie chciała, żeby #dzidziuśMajdana rodził się w Dzień Dziecka, bo sama się urodziłam w Dzień Dziecka i znam ten ból. Fajnie, jak każdy ma swój dzień i swoje święto. A jak będzie, zobaczymy – zdradziła.

Zdjęciem dziecka pochwalił się Radosław Majdan. Ujawnił, że dziecko ma na imię Henryk. Oto, co jeszcze napisał:

To najszczęśliwszy dzień mojego życia, dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO #dzidziuśmajdana

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie chwilę przed wyjazdem do szpitala

Dzień przed porodem, Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie na Instagramie z dopiskiem, że 'przyszedł czas'. Gwiazda zapewne za chwilę jechała do szpitala. Pokazała wyprawkę, którą zabiera ze sobą. Są to: walizka, torba do porodu, kosmetyczka, poduszka rogal. Wszystkie akcesoria i stylizacja Małgorzaty Rozenek były w kolorze białym. W tym kolorze utrzymany jest także pokój dziecka, a także wózek, który przez przypadek pokazał syn Małgorzaty, Stanisław na swoim Instagramie.

Co już wiadomo o porodzie Małgorzaty Rozenek? Gwiazda bała się tego, że porody rodzinne będą zakazane, ale na szczęście w maju powróciły. Poród planowany jest w klinice Medicover na warszawskim Wilanowie. Gwiazda zapowiadała, że po porodzie chce na jakiś czas wyjechać z Polski.

Zobacz też:

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ile gwiazda będzie musiała zapłacić? Sprawdzamy

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"
Więcej o: