Poroniła dziewięć razy. Gdy przestała starać się o dziecko, urodziła dwoje w ciągu dwunastu miesięcy

35-letnia kobieta z Hertfordshire w Anglii poroniła dziewięć razy. Wraz z partnerem stracili wiarę w to, że uda jej się jeszcze urodzić dziecko. Zostali jednak rodzicami dwójki dzieci w ciągu dwunastu miesięcy.

Simone Austin i jej mąż Chris obawiali się, że ich marzenie o dzieciach nigdy się nie spełni. 35-latka jest mamą 6-letniego synka z poprzedniego związku. Jednak odkąd zaczęła starać się o dziecko z obecnym partnerem, kilka razy poroniła i miała ciążę pozamaciczną. Kobieta ma zespół Ehlersa i Danlosa oraz choruje na toczeń rumieniowaty układowy.

Para po kilku nieudanych próbach przestała starać się o dziecko. Ku ich zaskoczeniu, Simone udało się zajść w ciąż u urodzić dziecko, a nawet dwoje. Kobieta urodziła córkę i syna w ciągu jednego roku.

Córka miała małe szanse na przeżycie

Najpierw Simone została mamą Eleny. Urodziła ją, gdy była w 5. miesiącu ciąży. Dziewczynka była wielkości telefonu komórkowego i otrzymała zaledwie 55 proc. szans na przeżycie i musiała zostać w szpitalu. Simone powiedziała dla "Daily Mail":

Radość przerodziła się w przerażenie, gdy zaczęłam rodzić cztery miesiące przed oczekiwanym terminem.

Ślub Simone i Chrisa był zaplanowany na dwa tygodnie po urodzeniu Eleny. Twierdzą, że nie mieli ochoty świętować, ponieważ córka walczyła o przeżycie, ale ostatecznie przystąpili do ślubu.

Przynieśliśmy święto do szpitala, aby być z Eleną w tym wyjątkowym dniu. To było bardzo wzruszające wydarzenie

- powiedziała Simone. 

Zaraz po porodzie Simone zaszła w kolejną ciążę

Kilka tygodni po porodzie Simone odkryła, że ??jest znowu w ciąży i spodziewa się syna. W międzyczasie Simone zaczęła podejrzewać, że może być w ciąży, ale bała sie, że ??to będzie kolejne poronienie. Byliśmy przerażeni, nie chcieliśmy po raz kolejny przeżyć rozczarowania. 

Poszliśmy na badanie i serduszko naszego dziecka biło

Para nie wierzyła w to co, się dzieje. Zostali rodzicami dwójki dzieci w ciągu 12 miesiecy. Natychmiast je pokochali i tworzą szczęśliwą rodzinę. 

Czy Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko?

Zobacz wideo
Więcej o: