Ania Lewandowska nie spodziewała się drugiej ciąży. Opowiedziała, dlaczego była przerażona i zaskoczona

Odkąd Ania i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka, w mediach wciąż pojawiają się nowe informacje na temat ciąży celebrytki. W rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl Ania przyznała, że była przerażona i zszokowana.

Od początku listopada wiadomo, że Ania Lewandowska jest w ciąży. O tym, że jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie spodziewa się dziecka, poinformował przyszły tata podczas meczu. Jak się okazuje, wieść o ciąży Ani była zaskoczeniem nie tylko dla fanów, lecz także dla samej gwiazdy. 

Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann!

- przyznała Lewandowska w rozmowie z dziennikarzem portalu SportoweFakty.wp.pl, Pawłem Kapustą. Gwiazda dodała, że nie spodziewała się takiej reakcji Polaków już w przypadku pierwszej ciąży.

Byłam przerażona. Do tego stopnia, że przez dziesięć dni po urodzinach Klary nie chciałam wrzucić nawet zdjęcia do mediów społecznościowych. W końcu Robert powiedział: "Ania, ludzie się denerwują. Dopytują, czy wszystko jest ok". A ja chciałam być tylko dla moich najbliższych. W domu, z córką

- wspomniała Lewandowska.

Ania i Robert Lewandowscy nie zdradzili jeszcze płci drugiego dziecka. Trenerka natomiast chętnie odpowiada na pytania dotyczące ćwiczeń w ciąży. O tym w artykule: Anna Lewandowska o ćwiczeniach w ciąży: Lekarz prowadzący powinien stwierdzić, czy nie ma przeciwwskazań.

Jakie sporty możemy uprawiać w ciąży?

Zobacz wideo
Więcej o: