Joanna Krupa pojawiła się na imprezie dwa tygodnie po porodzie. Założyła "małą czarną"

Joanna Krupa na początku listopada została mamą. W weekend, dwa tygodnie po porodzie, wybrała się na imprezę. Widać, że modelka jest w świetnej formie.

Joanna Krupa urodziła córkę 2 listopada. Dziewczynka ma na imię Asha-Leigh. Modelka i jej mąż z chęcią udostępniają zdjęcia dziecka w internecie. Fani są zachwyceni małą Ashą. 

Joanna Krupa na pierwszej imprezie po porodzie

Modelka spotkała się w weekend ze znajomymi. Wybrała się do baru z koleżankami, a relację opublikowała na Instagramie. Napisała:

Dwa tygodnie po urodzeniu dziecka, to dobry powód na wspólne wyjście mam

Joanna Krupa założyła czarną dopasowaną sukienkę, z odsłoniętymi ramionami i głębokim dekoltem. Stylizację dopełniły czarne, wysokie szpilki. Celebrytka urodziła ponad 2 tygodnie temu. Jest jeszcze w okresie połogu, ale wygląda na to, że jest w dobrej formie. 

Co dzieje się z organizmem kobiety po porodzie?

Połóg to czas, kiedy organizm dochodzi do siebie po trudach ciąży oraz porodu. Trwa ok. 6 tygodni od narodzin dziecka. Bez względu na to, czy poród odbywał się siłami natury, czy przez cesarskie cięcie, może pozostawić po sobie takie "pamiątki" jak: gojące się krocze, które wywołuje problemy z siedzeniem czy poruszaniem się, ból podbrzusza i ciągnięcie podczas kaszlu czy śmiechu, zmęczenie fizyczne i psychiczne, bóle karku i kręgosłupa, obrzęki, nadmierne pocenie się, uczucie "wypadania" macicy, hemoroidy.

Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie swoją córką:

Zobacz wideo
Więcej o: