"Modny tata" gościem piątego odcinka Baby Shower: Bloga założyłem z ciekawości. Z zawodu jestem wykładowcą, doktorem nauk społecznych

Baby Shower to program serwisu eDziecko.pl. Rozmawiamy w nim z gwiazdami, które mają zostać mamą lub tatą (albo już nimi są) o ich przeżyciach związanych z rodzicielstwem. Tym razem o swoim pępkowym, modnych stylizacjach dziecka, o reakcji na wieść, że urodzi się syn i o tym, czego bał się przed narodzinami opowiada nam "Modny tata" - Michał Będźmirowski.

Modny tata, czyli Michał Będźmirowski z zawodu jest wykładowcą akademickim, doktorem nauk społecznych, a wolny czas spędza aktywnie, uprawiając sport. Michał ma pięcioletniego syna Bruna i żonę Paulinę. Na swoim blogu chętnie pisze o synu. Wzruszająco opisał choćby jego pojawienie się na świecie:

W dniu, w którym po raz pierwszy wziąłem na ręce swojego syna, poczułem bezgraniczną miłość, dumę oraz ogromne poczucie odpowiedzialności

Modny tata prowadzi projekt "Modny Tata". Ma on na celu zmotywowanie mężczyzn do dbania o siebie i dobrego odżywiania. Jest także autorem książki "Jak być fajnym tatą i nie zwariować".

Więcej o:
Copyright © Agora SA