Ashley Graham pokazała na Instagramie jak ćwiczy. Supermodelka plus size jest w trzecim trymestrze ciąży

Ashley Graham jest w ciąży. To już trzeci trymestr. Mimo wszystko modelka nadal wykonuje ćwiczenia i publikuje nagrania w mediach społecznościowych.

Ashley Graham opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać jak wykonuje ćwiczenia jogi. Modelka podpiera się na lewej nodze, lewą ręką trzyma prawą nogę, z kolei prawą ręką dotyka czoła. Jak widać, gwiazda jest w dobrej formie. 

Modelka plus size jest inspiracją dla innych kobiet. Motywuje je do tego, by nie rezygnowały z ćwiczeń w czasie ciąży. Ashley pokazuje, że wtedy także warto być aktywnym fizycznie. Modelka wykonuje również ćwiczenia na siłowni. Opublikowała nagranie, na którym widać jak to robi. 

Do ćwiczeń siłowych w ciąży zachęcała także Bethany, mama dwójki dzieci. Podczas drugiej ciąży nacisk postanowiła położyć na trening siłowy i jeszcze w 40. tygodniu ciąży kobieta robiła wykroki z ciężarkami. W przeciwieństwie do pierwszej ciąży, podczas której postawiła na trening kardio, po siłowym jej okres rekonwalescencji po porodzie trwał krótko, zaledwie kilka dni. Kobieta miała także zaskakująco płaski i wyrzeźbiony brzuch.

O tym, jaki sport najlepiej uprawiać w czasie ciąży mówił również nasz ekspert:

Zobacz wideo
Więcej o: