Joanna Krupa zdradza szczegóły na temat ciąży i porodu. Urodzi tam, gdzie Beyonce, Victoria Beckham i Kim Kardashian

Joanna Krupa lada moment zostanie mamą. Modelka ustala szczegóły na temat porodu. Wiadomo już, gdzie urodzi. Zdradziła mediom, że będzie to luksusowa klinika w Los Angeles.

Joanna Krupa  jest w zaawansowanej ciąży. Wiemy, że spodziewa się córeczki, która ma otrzymać imię Sophia Grace. Modelka chce urodzić naturalnie. Kilka razy zdradziła dziennikarzom, że w tej wyjątkowej chwili nie może zabraknąć jej męża Douglasa Nunes'a. Modelka chętnie dzieli się szczegółami na temat ciąży i porodu w mediach społecznościowych.

Gwiazda opublikowała na Instagramie film, na którym widać jak puszcza muzykę córce, która ma wkrótce przyjść na świat:

Zobacz wideo

Gdzie urodzi Joanna Krupa?

Poród modelki ma odbyć się w szpitalu Cedars-Sinai. To jedna z najbardziej luksusowych placówek medycznych w Los Angeles, często wybierana przez gwiazdy. W tym miejscu przyszły na świat dzieci Kim Kardashian, Beyoncé, czy Victorii Beckham. Według magazynu "Flesz" pacjentki mogą liczyć na prywatny apartament z licznymi udogodnieniami takimi jak: wygodna łazienka, jacuzzi, telewizor z płaskim ekranem. Serwowane posiłki mają być przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy. Na terenie szpitala kobiety mogą skorzystać z usługi fryzjera czy manicurzystki. 

Poród w Cedard-Sinai kosztuje około 20 tysięcy dolarów (ok. 80 tysięcy złotych). Dodatkowo przyszłe mamy mogą zdecydować się na inne dodatkowo płatne usługi i badania.

Joanna Krupa urodzi prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Tymczasem celebruje swoją ciążę. Ostatnio opublikowała zdjęcia z sesji dla magazynu "People". Jak pisze modelka, dzięki temu będzie miała piękną pamiątkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.