Fotografka pokazała, jak piękną pamiątką może być nagranie... porodu. Ten filmik wzrusza do łez

Monet Nicole zawodowo fotografuje porody - jak wzruszająca i niezwykła to praca, udowadnia udostępniona przez nią kompilacja. Mnóstwo emocji i piękna, bez drastycznych scen.

Choć wynajmowanie profesjonalnego fotografa lub kamerzysty, który miałby uwiecznić to niesamowite przeżycie, jakim jest poród, nie jest jeszcze popularne w Polsce, dla wielu amerykańskich mam jest ono punktem obowiązkowym rozwiązania. 

To, jak niezwykłą pamiątkę stanowią takie nagrania, udowadnia filmik udostępniony przez fotografkę Monet Nicole, który jest kompilacją fragmentów nakręconych podczas różnych porodów. Na nagraniu widać mamy rodzące w szpitalu oraz w domu, w wodzie, a także na łóżku, rodzące w kameralnym towarzystwie oraz wśród licznych krewnych. Fotografka uchwyciła ból na twarzach matek oraz ich ogromną radość i łzy wzruszenia tuż po ujrzeniu noworodka po raz pierwszy.

Monet Nicole swoim filmikiem udowodniła, że każdy poród, niezależnie od tego, w jakich warunkach się odbywa i czy jest porodem naturalnym czy tym odbywającym się przez cesarskie cięcie, jest zarówno dla kobiety, jak i jej bliskich niezwykłym przeżyciem wartym uwiecznienia. 

A wy co myślicie o fotografii porodowej? Zdecydowałybyście się na takie wideo?

To też może cię zainteresować:

"O mój Boże!". Ogromne zaskoczenie tej mamy w chwili porodu udało się uchwycić na zdjęciu

Masturbacja w trakcie porodu? "Złagodziła ból i było fantastycznie" - mówi mama, która spróbowała

Grzegorz Południewski o chwycie Kristellera: To nie jest zabieg zakazany

Więcej o: