"Oto ja. Wieloryb wyrzucony na brzeg" - mama ujawnia, jakie ma podejście do seksu w trzecim trymestrze ciąży

Mel Watt napisała zabawny post o tym, jak czuje się w intymnych sytuacjach z partnerem, będąc w trzecim trymestrze ciąży. Dodała też, co myśli na ten temat jej ukochany.

Mel Watt dzieli kobiety na takie, które w ciąży rozkwitają i uwielbiają sypialniane igraszki oraz takie, jak... ona. Mel, która jest mamą dwójki dzieci i obecnie jest w trzecim trymestrze ciąży, wyznała, że choć z partnerem starali się, żeby ich intymne chwile w tym niezwykłym okresie były wyjątkowe, nie potrafi poczuć się w sypialni pewnie:

- Oto ja. Wieloryb wyrzucony na brzeg. Spocona. Z wkładką w majtkach, ale nie dlatego, że jestem mokra z podniecenia. Mam wysypkę na brzuchu od rozciągającej się skóry. Moje piersi są bronią, która mogłaby kogoś znokautować. Ciężko oddycham. Jestem wypełniona dziesięcioma palcami u rąk, dziesięcioma u stóp i wszystkimi częściami ciała - one ze mnie wystają.

Pomimo tego, że Mel nie czuje się w najmniejszym stopniu ponętnie, partner jest z nią szczęśliwy i wciąż mówi jej, jaka jest piękna i seksowna:

- Co jest nie tak z tym człowiekiem? Jestem przeciekająca, śmierdząca, jęcząca i owłosiona [...] A on wciąż mnie pragnie - pisze Mel, nazywając partnera przy okazji "strasznym kłamczuchem". Pani Watt czuje się kochana, ponieważ widzi, że ojciec jej dzieci jest bardzo opiekuńczy i nie dostrzega u niej żadnych mankamentów.

Reakcje internautek

- Naprawdę się uśmiałam. Najlepszy opis, jaki kiedykolwiek czytałam - pisały pod postem Mel internautki. Dzieliły się też pod nim swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi intymnych momentów w trakcie ciąży. Niektóre komentarze były utrzymane w zabawnym tonie, jak post pani Watt, w innych podkreślano, jak ważne są dla ciężarnej opieka i akceptacja partnera: 

- Uprawiając seks miałam kupę śmiechu. Chodzi o to, że myślałam, że brzuch zaraz uderzy mnie w twarz! To znaczy, jeśli nie zrobią tego najpierw piersi...

- Kiedy ja byłam w ciąży on wciąż uważał, że jestem piękna i pragnął mnie każdej nocy. Oni są naprawdę idealnymi materiałami na mężów, gdy kochają nas nawet wtedy, kiedy wyglądamy jak wieloryby.

To też może cię zainteresować:

"Jeśli jesteś w ciąży i czujesz swędzenie, nie ignoruj go!" Mama ostrzega przed chorobą zagrażającą życiu dziecka

Dziecko śpiące w łóżku rodziców? Ten tata nie ma z tym problemu i namawia do tego innych

Więcej o: