7-latka dała tacie liścik. To, co napisała chciałby przeczytać każdy rodzic

Ten tata to prawdziwy szczęściarz. Rano na biurku znalazł tajemniczy liścik napisany dziecięcym charakterem pisma zatytułowany: Tato otwórz. Co było w środku listu?

Często małe rzeczy są tym, co sprawia nam najwięcej radości. Szczególnie, kiedy mały podarek dostajemy od bliskiej nam osoby. Wtedy dzieje się prawdziwa magia. Na przykład zwykła kartka papieru i ołówek są w stanie wyczarować cudowny prezent warty więcej niż wszystkie skarby świata. Przekonał się o tym ojciec siedmioletniej córeczki, który dostał od niej złożony na kilka części liścik. W miarę rozkładania uroczej wiadomości, oczom ojca ukazywały się kolejne zdania. Ostatnie z nich poruszy nie tylko rodziców.

Liścik zaczynał się od: Tato otwórz. Po rozłożeniu kartki dalej było napisane: Rozłóż jeszcze i nie przestawaj. Tata postępował ze wskazówkami i rozkładał kartkę. Co było napisane dalej? "Bądź cierpliwy i rozłóż jeszcze raz". Kolejne rozłożenie kartki i następna wskazówka: Jesteś już bardzo blisko, rozłóż jeszcze raz.

W końcu mężczyzna dotarł do końca uroczego liściku, a tam... jego córeczka napisała: Kocham Cię.

Kiedy tata siedmiolatki przeczytał ostatnie zdanie, był wzruszony. Nie tylko on. Mężczyzna udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcia liściku swojej córeczki. Jej rozkoszny prezent zrobił prawdziwą furorę.

Prawdziwy prezent od serca. Tego nie przebije nic!
Ta dziewczynka to prawdziwa mistrzyni. Jest pan prawdziwym szczęściarzem

Takie prezenty chciałby dostawać chyba każdy rodzic. Nie od czasu do czasu, ale... codziennie.

Zobacz też:

"Musisz mieć najlepszą mamę na świecie". Prosty gest starszej pani przypomina o tym, co najważniejsze w życiu [FOTO]

Nie uwierzysz jak te dwa maluszki mają na imię... Coś takiego zdarza się raz na milion [ZDJĘCIA]

"Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka [WIDEO]

Więcej o: