Kiedy światła gasną, a rodzice idą spać, ta dwójka maluchów dopiero się rozkręca [WIDEO]

Po co leżeć w łóżku, skoro można porozrzucać poduszki po całym pokoju i położyć się na podłodze? Zobacz, jak 2-letnie maluchy "zorganizowały" sobie nocną zabawę. Rodzice byli bezradni. Takich imprezowiczów trudno okiełznać.

Położenie dziecka spać to nie lada wyzwanie, które czasem graniczy wręcz z... cudem. Kiedy w końcu po nierównej "walce" rodzica ze swoją pociechą misja "spanie" zakończy się sukcesem i dziecko słodko zaśnie, szczęśliwy rodzic może na chwilę odsapnąć.

Co w tym czasie dzieje się w pokoju dziecka? Cisza wcale nie musi oznaczać, że maluch śpi, tylko np. rozrabia po cichu. W końcu najlepsza zabawa jest w nocy. Zobaczcie przezabawny filmik nagrany ukrytą kamerą, w którym rozrywkę zapewnią wam dwa urocze nocne marki. W końcu lepiej rozrabiać wspólnie, bo co dwie głowy, to nie jedna.

 

Akcja filmiku przenosi nas do pokoju 2-letnich bliźniaków Andrew i Ryana, którzy położeni do swoich łóżeczek ani myślą o spaniu. Zamiast tego bracia wolą się bawić. Na nagraniu z ukrytej kamery widać, jak bliźniaki zręcznie wydostają się ze swoich łóżeczek i zaczynają nocne harce.

Chłopcy z poduszek i kołderek układają na środku pokoju piramidę i na zmianę się po niej turlają. Nagle do pokoju wchodzi tata chłopców. Ojciec sprząta po dzieciach poduszki, układa synków do snu i wychodzi, ale to nie koniec.

Nie śpimy, bawimy się

Kiedy tata tylko wyszedł z pokoju, Andrew i Ryan od nowa zaczęli zabawę. Poduszki znowu wylądowały na ziemi, tworząc wielki stos, a chłopcy bawili się w najlepsze. Po jakimś czasie do pokoju znowu wszedł tata, tym razem w towarzystwie mamy. Rodzice zaprowadzili porządek i ułożyli dzieci do snu, ale i tym razem chłopcy znowu wstali i rozpoczęli harce w najlepsze.

No cóż, życie rodzica nie jest usłane różami, ale jak bardzo nasze życie byłoby ubogie, gdyby nie nasze pociechy?

Zobacz też:

To najbardziej urocze spa na świecie. Jego malutcy goście was rozczulą [ZDJĘCIA]

"Sorry, nie pójdę dziś z tobą do łóżka" - blogerka zdradziła, że mówi tak do męża, i wywołała burzę

Więcej o: