To najbardziej urocze spa na świecie. Jego malutcy goście was rozczulą [ZDJĘCIA]

Najpierw aromatyczna, ciepła kąpiel, potem relaksujący masaż, a na koniec zasłużona drzemka. To spa to istny raj dla... maluszków.

Życie maluchów nie jest łatwe. Jedzenie i spanie to naprawdę ciężka praca. Poza tym wciąż ktoś zakłóca ich spokój i chce np. je oglądać. Nic dziwnego, że po takim pracowitym dniu maluch jest zmęczony. W takich momentach dawka relaksu i odprężenia jest dla niego po prostu konieczna. Właśnie dlatego powstało spa dla maluszków.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Tak, dla maluchów! Dorośli mają swoje spa, więc dlaczego nie miałoby powstać spa dla noworodków? Naprzeciw potrzebom najmłodszych wyszła Laura Sevenus, która otworzyła w Perth w Australii Baby Spa, czyli spa dla niemowlaków.

Baby Spa przyjmuje "klientów" poniżej szóstego miesiąca życia. Cały kompleks jest odpowiednio wyposażony w małe urocze wanienki, specjalne baseniki z podgrzewaną wodą i mini stanowisk do masażu. Prawdziwy raj dla bobasa. Oczywiście nie mogło też zabraknąć specjalnych pomieszczeń do karmienia i przewijania.

Jakie atrakcje czekają na małych "klientów"? Jest czego pozazdrościć. Maluchy pod stałą opieką pielęgniarek mogą zażywać rozluźniających kąpieli i relaksacyjnych masaży (oczywiście z użyciem specjalnych olejków). Wszystkim zabiegom towarzyszy spokojna, odprężająca muzyka. Poza hydroterapią i masażami niemowlaki mogą też liczyć na zabiegi pielęgnacyjne.

Podczas zabiegów, poza maluchami chwilę wytchnienia mają też... rodzice.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zobacz też:

Rodzice sobie radzą - 10 pomysłów na rozwijanie motoryki dzieci (i kształtowanie cierpliwości u dorosłych)

Drogeria: "Jesteś w ciąży? Zapraszamy do kasy bez kolejki". Ludzie dyskutują. Jest o czym: "było nóg nie rozkładać"

Więcej o: