Dzieci traktują ją jak "żywy plac zabaw". Ta mama razem ze swoimi pociechami trenuje akrojogę [ZDJĘCIA]

Praca, dzieci, dom, dzieci... Każda z nas doskonale to zna. W natłoku obowiązków znalezienie chwili dla siebie często graniczy z cudem. To najczęstszy powód, dla którego rezygnujemy z naszych pasji. Jak z nich nie rezygnować i jednocześnie spędzać czas z dziećmi?

Odpowiedź na to trudne pytanie zna Charity LeBlanc z Florydy, szczęśliwa mama 5-letniego Oakleya i 2-letniej Felicity. Pasją Charity jest joga, a szczególnie jej odmiana, która bazuje również na akrobatyce. To dzięki niej Charity odnajduje harmonię, ćwiczy swoje ciało, umysł i znajduje siłę do codziennej pracy.

Bez treningów Charity nie wyobraża sobie życia. Jak pogodziła opiekę nad dziećmi i treningi? Sprytna mama wpadła na genialny i prosty pomysł. Trenuje razem z dziećmi.

Wspólne ćwiczenia to nie tylko bezcenny czas spędzony razem, ale też wspólna zabawa, dzięki której pociechy Charity od dziecka są aktywne fizycznie.

Charity na Instagramie zamieszcza zdjęcia ze wspólnych treningów. Na wielu z nich wysportowanej mamie towarzyszy Felicity, która poza wykonywaniem ćwiczeń od czasu do czasu - jak gdyby nigdy nic - siada na mamie, kiedy ta wykonuje skomplikowane figury.

W wywiadzie udzielonym portalowi BuzzFeed Charity opowiada:

Moje dzieci od niemowlaka uwielbiały oglądać, jak ćwiczę. Teraz uważają mnie za żywy plac zabaw.

Przez wspólną zabawę połączoną z treningami synek Charity stał się już małym "joginem", a jego sprawność fizyczna przewyższa większość rówieśników (nie mówiąc o dorosłych). 2-letnia Felicity również świetnie sobie radzi.

Mama poprzez zabawę uczy dzieci, jak poprawnie wykonywać ruchy i figury. Kiedy dzieci opanują jeden nowy ruch, dopiero wtedy Charity uczy ich nowych rzeczy.

Pracuję nad swoją sylwetką i bawię się z dziećmi jednocześnie

Więcej pełnych uroku zdjęć Charity i jej pociech znajdziecie na Instagramie. Wyczyny mamy-joginki i jej dzieci obserwuje już prawie 90 tys. osób.

 

Zobacz też

Pokazał, jak nauczyć dziecko co jest najważniejsze w życiu, przy pomocy... słoika. I wprawił wszystkich w osłupienie [WIDEO]

"Wzruszająca reklama!". Chłopiec w za dużych okularach skradnie Wasze serce [WIDEO]

Więcej o: