Ta mama zrobiła sobie uroczą pamiątkę z okresu ciąży

Pewna mama postanowiła dzień po dniu dokumentować swoją ciążę. Wpadła na coś bardziej kreatywnego, niż robienie sobie przypadkowych zdjęć.

Dwie kreski na teście ciążowym oznaczają, że w życiu kobiety rozpoczyna się niezwykle ważny okres. Niektóre przyszłe matki wymyślają naprawdę kreatywne sposoby na udokumentowanie tego niezwykłego czasu.

Przyszła mama postanowiła fotografować się każdego dnia ciąży. Następnie ze zdjęć stworzyła uroczy filmik, który zarówno dla niej, jak i dla jej dziecka będzie stanowił doskonałą pamiątkę.

 

Na filmiku widać podekscytowana mama stojącą przed kalendarzem, na którym zaznaczony jest każdy z minionych dni ciąży. Wraz z mijającymi miesiącami jej brzuch powiększa się, a na boku kalendarza pojawiają się kolejne zdjęcia usg. Kobieta uśmiecha się do kamery - oczekiwanie na dziecko to dla niej szczęśliwy szczęśliwy czas. Na końcu filmiku można zobaczyć ją z nowo narodzonym maleństwem. Okres ciąży zakończył się i w życiu świeżo upieczonej mamy zaczął się nowy rozdział.

To też może cię zainteresować:

Jak wyglądają piersi po nakarmieniu niemowlaka? Niesamowite zestawienie "przed" i "po"

Pitbull szkolony do ochrony celebrytów uwielbia niańczyć niemowlaka [WIDEO]

Więcej o: