Już nic nie będzie takie jak przedtem. To poruszające pożegnanie matki z córką obiegło cały świat [ZDJĘCIA]

Laura Paulescu, fotografka specjalizująca się w robieniu zdjęć z porodu, uchwyciła moment pełen emocji - ostatni uścisk matki ze swoją córką tuż przed porodem.

To zdjęcie rozumie każda mama, która ma więcej niż jedno dziecko i pamięta moment narodzin następnego... Już za chwilę rodzina się powiększy. Po raz kolejny zostaniesz świeżo upieczoną mamą, a twoje starsze dziecko będzie mieć braciszka lub siostrzyczkę. Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo, bo już nigdy nie będziecie w ten sposób same, tylko we dwójkę... Tak piękną chwilę trudno uwiecznić na zdjęciu.

Fotografce Laurze Paulescu ta sztuka się udała. Na zdjęciu widzimy mamę ze swoją córeczką na sali porodowej. Kobieta zaraz będzie rodzić. Wykorzystuje więc ostatni moment i czule tuli swoją córeczkę. To symboliczne "pożegnanie" trudno wyrazić słowami.

Fotografka obecna na sali opisuje ten wzruszający moment:

Oprócz mnie i przyszłej mamy na sali były jeszcze jej dzieci: synek i córeczka. Kiedy przyszedł czas porodu i dzieci miały opuścić swoją mamę, jej córka wspięła się na łóżko i mocno się do niej przytuliła. Trwało to kilka chwil. Potem ześlizgnęła się z łóżka i wróciła do zabawy ze swoim braciszkiem jak gdyby nigdy nic... nieświadoma powagi sytuacji i tego, jak z dnia na dzień jej życie się zmieni.

Zdjęcie zrobione przez Laurę nie tylko podbiło serca internautów na całym świecie, ale przede wszystkim przywróciło wzruszające wspomnienia wielu matek.

To może cię zainteresować

Cesarka to "nieprawdziwy poród", bo jest łatwa i przyjemna? Jej wpis obala ten mit [ZDJĘCIA]

Twoje dziecko nie chce sprzątać swojego pokoju? Ta matka znalazła skuteczne rozwiązanie

Czy kolekcjonujesz zdjęcia do rodzinnego albumu?
Więcej o: