Każda ciąża jest inna. Dowód? To zdjęcie dwóch kobiet

Obydwie są w tym samym miesiącu ciąży. Fotografia dwóch ciężarnych kobiet - jedna z wyjątkowo małym, druga z olbrzymim brzuchem - stała się hitem Internetu. Jak widać, nadal trudno nam zaakceptować, że każda ciąża jest inna.

Nie ma takich samych ciąż, ani takich samych ciążowych brzuchów. Zdjęcie dwóch przyszłych, zwróconych do siebie ciążowymi brzuchami mam, doskonale to obrazuje.
Chontel Duncan, modelka fitness z Australii, na zdjęciu jest w 21 tygodniu ciąży. Jej przyjaciółka Nat również  - jak nietrudno zauważyć - spodziewa się dziecka, jest w 25 tygodniu.


Chontel, modelka mająca 186 cm wzrostu, od lat trenująca boks, fotografię z Nat zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Zdjęcie z przyjaciółką skomentowała słowami:
- Dzielą nas tylko cztery tygodnie. Nasze dzieci będę z tego samego rocznika, będą chodzić razem do szkoły, a może zostaną najlepszymi kuplami? Dla Nat to trzecie dziecko, dla mnie pierwsze. Jak widać każda z nas jest inna, ale to nie oznacza, że któraś z nas zaniedbuje się w ciąży. Obydwie o siebie dbamy, zdrowo się odżywiamy, etc. Obydwie jesteśmy w połowie ciąży, a nasze dzieci - jak do tej pory – prawidłowo się rozwijają. Czujemy się świetnie, jesteśmy pełne energii.

Fotografia z Nat pojawiła się na profile Chantel w listopadzie. Od tamtej pory, aktywna na Instagramie Australijka, regularnie zdobywa obserwatorów. Chętnie i regularnie publikuje kolejne zdjęcia swojego malutkiego ciążowego brzucha.


Modelka fitness, która w 2009 roku została Miss Universe Australia, co tydzień pokazuje zdjęcia opatrzone datą i liczbą tygodni, które upłynęły od początku ciąży. Jak zapewnia, nadal uprawia sport, podnosi ciężarki, pół godziny dziennie trenuje pod okiem położnej.


Jej profil na Instagramie, odkąd regularnie prezentuje swój rosnący brzuch, obserwuje dzisiaj ponad 250 tysięcy internautów.

Chontel jest kolejną modelką, która dumnie prezentuje w sieci swój malutki ciążowy brzuch. Rok temu swoje pięć minut w sieci miała 26-letnia Sophie Guidolin, trenerka fitness, która chwaliła się, że wróciła do pracy... 2 dni po porodzie.

Więcej o: