Mama bierze niespełna kilogramowego synka po raz pierwszy na ręce [WIDEO]

Hugo urodził się 10 tygodnie przed terminem. Jego mama czekała 60 godzin na moment, kiedy będzie mogła go przywitać.

Jessica Collinson powinna urodzić pod koniec tego miesiąca, termin porodu miała wyznaczony na 27 lutego. Ale jej synek Hugo ma już ponad dwa miesiące.

Film nagrany przez tatę maluszka, na którym widzimy jak mama wcześniaka, po raz pierwszy przytula go do siebie, bije rekordy popularności.Obejrzało go już ponad 7 milionów internautów.

Hugo, zanim poznał swoją mamę, wcześniej, kilka dni spędził w inkubatorze. Urodził się 10 tygodni przed terminem, 22 grudnia w Calgary w Kanadzie. Po porodzie przez cesarskie cięcie trafił od razu na odział intensywnej terapii noworodka.

Wcześniak, po siedmiu tygodniach w szpitalu, szczęśliwie wrócił do domu. Jego rodzice na założonym przez siebie facebookowym profilu Hugo's Journey , opisują życie z przedwcześnie urodzonym dzieckiem, pokazują na zdjęciach postępy synka.

W jednym z postów rodzice wcześniaka dziękują wszystkim internautom za komentarze i wsparcie, które od nich otrzymali w pierwszych dniach po przedwczesnym porodzie.  Dzisiaj Hugo podwoił swoją wagę.

Więcej o: