Akcja: Miałam piękny poród. Czekamy na Wasze listy

Rodziłaś w godnych warunkach, otoczona szacunkiem i opieką? Napisz do nas, a my opublikujemy twoją historię. Najciekawsze listy nagrodzimy książką.

Wierzymy, że zdarzają się piękne porody. Bez upokorzeń, bez strachu, bez beznadziejnych decyzji i słów położnej czy lekarza. Chcemy mówić i pisać dobrze o porodzie. Pokazać, że to najważniejsze przeżycie dla kobiety, oprócz bólu, niesie ze sobą wielką siłę, satysfakcję, spełnienie, dobre przeżycie w otoczeniu dobrych ludzi. Wierzymy, że takie porody zdarzają się coraz częściej i dlatego czekamy na Wasze listy.

Napiszcie jak rodziłyście, siłami natury czy przez cesarskie cięcie, z tatą dziecka, a może z mamą, przyjaciółką? Jakie to uczucie, kiedy po cesarce, dziecko "ląduje" na piersiach mamy? A jakie to jest, kiedy po porodzie naturalnym, maluszek sam "podąża" za mlekiem mamy? Co was zaskoczyło, na co byłyście przygotowane, na co nie? Kim była dla was podczas porodu położna, dlaczego i jak wam pomogła? Czy rodziłyście w Polsce, czy może za granicą? Co Wam się tam spodobało? A może macie doświadczenie z porodów w domu narodzin czy z własnego domu?

Napiszcie po prostu o tym, że Wasz poród był pięknym doświadczeniem. Że pozostawił w Was więcej dobrego niż złego. Czy to możliwe?

Na Wasze listy czekamy do 1 grudnia 2015 roku. Wysyłajcie na adres: edziecko@agora.pl

W tytule maila wpiszcie po prostu: #mialampieknyporod

Najciekawsze listy opublikujemy w naszym serwisie, a także pokażemy na naszym fanpage na FB. Te które najbardziej nam się spodobają nagrodzimy. Mamy do rozdania 5 egzemplarzy książki "Dużo radości, mniej przyjemności. Paradoks współczesnego rodzicielstwa". Autorką książki jest Jennifer Senior, Wyd. Media Rodzina.

Czekamy

Redakcja serwisu eDziecko.pl

O szczegółach konkursu czytaj w naszym REGULAMINIE

Więcej o: