Wyprawkowy niezbędnik z Fisher Price

Czy wiesz, że najwięcej dzieci rodzi się późnym latem i jesienią? Przychodzimy z pomocą debiutującym rodzicom. Fisher Price przedstawia wyprawkowy niezbędnik, czyli listę rzeczy, bez których nie można się obejść, mając w domu noworodka.
Do karmienia Do karmienia fot: materiały prasowe

Karmienie: rogalik do karmienia 4w1

Taki rogalik to fantastyczne rozwiązanie ułatwiające karmienie. Poduszka dociąża plecy oraz zmniejsza napięcie karku mamy, a maluszkowi daje poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Rogalik ma zdejmowany pałąk z trzema przyczepianymi zabawkami, który przydaje się podczas zabawy w pozycji na pleckach, na brzuszku oraz na siedząco. Pokrycie z miękkiej tkaniny ma boczną kieszonkę, do której można schować  najpotrzebniejsze rzeczy.

Do kąpieli Do kąpieli fot: materiały prasowe

Kąpanie: trzyetapowa wanienka

To jedyna wanienka, jakiej będzie potrzebować maluch. Dzięki specjalnej, regulowanej macie, w którą jest wyposażona, wanienka będzie rosnąć wraz z dzieckiem od narodzin aż do wieku poniemowlęcego. Ustawienia maty można zmieniać, kontrolując zanurzenie w odpowiedniej ilości wody. Kiedy dziecko samodzielnie siedzi w wanience, matę można wykorzystać jako wiszącą torbę do przechowywania zabawek kąpielowych. Wanienka posiada wbudowany odpływ i korek ułatwiający szybkie opróżnianie z wody.

Do snu Do snu fot: materiały prasowe

Sen i ukojenie: pluszowy uspokajacz Hipcio z projektorem

Mając w domu noworodka, warto mieć pod ręką coś, co pomoże go wyciszyć i zrelaksować przed snem. Do tego celu świetnie nadadzą się uspokajacze oraz karuzelki. Pluszowy uspokajacz Hipcio wypełni pokój pokazem gwiezdnych światełek, a kojące trzydziestominutowe kołysanki, odgłosy przyrody lub szum biały sprawią, że dziecko w okamgnieniu odpłynie do krainy kolorowych snów.

Ukojenie Ukojenie fot: materiały prasowe

Sen i ukojenie: uspokajacz ''Spadające Gwiazdki''

Naciśnięcie tygryska aktywuje deszcz spadających świetlnych koralików a umieszczone na wyświetlaczu zwierzątka, delikatnie się poruszają w rytm kojącej muzyki. Uspokajacz wyciszy dziecko i stworzy wspaniałą atmosferę zasypiania.

Do zabawy Do zabawy fot: materiały prasowe

Ukojenie i zabawa: karuzela z misiami

Karuzelę można wykorzystać na trzy sposoby ? jako tradycyjną łóżeczkową karuzelkę, uspokajacz stawiany na blacie oraz zabawkę przytwierdzoną do spacerówki. Kolorowe misie kołyszące się nad główką malucha oraz odbywający się na ścianie pokaz światełek, utulą maluszka do snu. Karuzela wyposażona jest w pilota, dzięki któremu można ją wyłączyć bez przeszkadzania śpiącemu dziecku.

Więcej o: