Wielozadaniowy towarzysz, który ułatwi życie

Technologia otacza nas z każdej strony, nie powinniśmy od niej uciekać - wręcz przeciwnie. Wybierajmy rozwiązania, które najlepiej odpowiadają naszym potrzebom i pozwólmy, by pomagały nam stawiać czoło codziennym wyzwaniom.

Dziś ciężko obejść się bez komputera, jest narzędziem pracy nie tylko dorosłych, ale i dzieci, które wykorzystują go do nauki. Prezentacje, wypracowania, projekty - to wszystko (i wiele więcej) robimy przy pomocy komputera. Nierzadko musimy go ze sobą zabierać, pokazując slajdy czy inne multimedia.

Laptop HYKKER Hello 11.6”, który od 20 września będzie dostępny w sieci sklepów Biedronka dostosuje się do potrzeb ucznia i jego bliskich. Łączy funkcje przenośnego komputera i tabletu, dzięki czemu sprawdzi się w wielu sytuacjach. Możemy korzystać z niego zarówno jak z klasycznego komputera, jak i multimedialnej tablicy, która wzbogaci nasze wystąpienie.

Dopasowany do potrzeb

Laptop ma obracany ekran, składa się na płasko, dzięki czemu w kilka sekund z klasycznego komputera przenośnego staje się tabletem. To niezwykle przydatne rozwiązanie, szczególnie, jeśli sprzęt będziemy wykorzystywać w różnorodnych sytuacjach. Dłuższe prace wygodniej pisać jest na "normalnej" klawiaturze, zaś dotykowy ekran okaże się pomocny, gdy - na przykład - będziemy chcieli coś narysować. Dla wielu kreślenie placem po ekranie jest o wiele łatwiejsze, niż ta sama czynność wykonywana przy pomocy gładzika.

Dzięki temu, że ekran obraca się o 360 stopni, laptop HYKKER Hello 11.6” można postawić nie tylko w klasyczny sposób. Może wydawać się to zbędne, ale ile razy nie mieliśmy oprzeć o co tabletu, a klawiatura w laptopie tylko przeszkadzała? Dotykowy ekran i możliwość ustawienia komputera na wiele sposobów okazują się naprawdę kapitalną funkcją.

Szybko doceniamy możliwość różnych ustawieńSzybko doceniamy możliwość różnych ustawień materiały partnera

Intuicyjna obsługa

Dzieci doskonale wiedzą, co zrobić z takim urządzeniem. Dla nich dotykowe ekrany to nic nowego. W kilka chwil odkrywają, kiedy lepiej jest korzystać z niego, a kiedy wygodniej jest używać klawiatury.

Bezproblemowo możesz przełączać się między funkcją przenośnego komputera, a tabletu - ustawienia, które kojarzą się z laptopem możesz zamienić na te znane z telefonu, dzięki czemu wygodniej będzie przesuwać je palcem.

Środowisko Windows jest proste w obsłudze, kafelki można dowolnie przestawiać i dopasowywać do swoich potrzeb. Komputer można personalizować i zabezpieczać. Wbudowany czytnik linii papilarnych z funkcjonalnością Windows Hello spodoba się szczególnie dorosłym, którzy chcą mieć pewność, że ich dane są bezpieczne.

Nie tylko dla uczniów

Właśnie, dorośli. Chociaż laptop HYKKER Hello 11.6” doskonale sprawdzi się jako szkolny pomocnik, jest także doskonałym narzędziem do pracy. Jeśli często podróżujesz czy prezentujesz różne dane, na pewno docenisz jego funkcje. Waży niewiele ponad kilogram, a dzięki temu, że posiada pełną klawiaturę, błyskawicznie odpowiesz na wszystkie maile. Gdy przekręcisz ekran, w mig stanie się multimedialną tablicą, idealną do wyświetlania prezentacji. Rozdzielczość Full HD docenisz także, gdy będziesz chciał obejrzeć film lub serial.

Laptop z Biedronki może stać się doskonałym towarzyszem podróży - nie tylko ze względu na swoją niską wagę, ale i wytrzymałą baterię, dzięki której nie będziesz musiał ciągle pamiętać o ładowaniu. Sama ładowarka jest niewielkich rozmiarów, zapomnij o ciężkich kablach, których nie ma gdzie schować - ta przypomina bardziej ładowarkę do telefonu. Docenisz także obrotowy ekran, komputer ustawisz w wygodnej pozycji, na przykład na podstawce na tylnym fotelu.

Tu jako tabletTu jako tablet materiały partnera

Co sądzą młodzi użytkownicy?

Potrzebując świeżego spojrzenia, dałam komputer do testowania dzieciom. Zaskoczyło mnie przede wszystkim, jak szybko go "rozpracowały", bez problemów przełączając się między klawiaturą a dotykowym ekranem. Nie zawsze najwygodniej jest korzystać z laptopa siedząc przy biurku, a na kanapie czy fotelu z komputerem na kolanach nie wszystko zrobimy. Tu pomocny jest obrotowy ekran, który wystarczy przekręcić - możemy przyjąć wygodną pozycję i bez przeszkód robić to, co zaplanowaliśmy.

Przekątna ekranu (11.6”) wpływa na kompaktowość urządzenia. Jest niezwykle poręczne, łatwo je przenieść i utrzymać, co ma znaczenie, jeśli laptop faktycznie ma być mobilny i towarzyszyć nam nie tylko w domowym zaciszu.

Minusy? Eleganckie, satynowe wykończenie pokazało, że w starciu z małymi paluszkami nie ma szans. Esteci mogą być zawiedzeni, jednak nie powinni bardzo się przejmować, ponieważ wszystkie ślady schodzą błyskawicznie.

Laptop HYKKER Hello 11.6” będzie dostępny w Biedronce już od 20 września w cenie 749 zł.

Laptop HYKKER Hello 11.6' jest naprawdę kompaktowyLaptop HYKKER Hello 11.6' jest naprawdę kompaktowy materiały partnera