Gdy życie gra nieczysto? Nowe opakowanie zachwyci wielu

Pełna pieluszka u niemowlaka na chwilę po wyjściu z domu, klejąca buzia od lodów u starszaka, wilgotne dłonie kiedy pędzisz ze spotkania na spotkanie w upalny dzień. Jest wiele sytuacji, w których życie gra nieczysto, zarówno w domu, jak i poza nim. Bez względu na wiek i rodzaj skóry rozwiązaniem są chusteczki nawilżane WaterWipes.

WaterWipes to chusteczki do pielęgnacji skóry na każdym etapie życia. Dzięki nim możemy mieć spokojną głowę zawsze kiedy spotka nas jakaś nieczysta sytuacja. Dla najmłodszych - WaterWipes Orginal, chusteczki dedykowane niemowlętom, idealne gdy maluszka wezwie natura. Zapewniają najdelikatniejsze oczyszczenie okolicy pieluszkowej.

WaterWipes Textured Clean stworzone zostały z myślą o starszych dzieciach zaczynających już samodzielnie jeść. Są to chusteczki o teksturowanej powierzchni, które efektywnie wyczyszczą nawet najbardziej klejące łapki i buzię.

Adult Care to z kolei propozycja dla dorosłych – bardzo duże chusteczki do najdelikatniejszego oczyszczania ciała, gdy nie ma możliwości skorzystania z prysznica.

Portfolio uzupełnia nowość - WaterWipes OnTheGo - zaprojektowane dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, podróżują lub po prostu potrzebują szybkiego odświeżenia w ciągu dnia. Kompaktowe opakowanie, zawierające 10 chusteczek sprawia, że można je mieć zawsze przy sobie. Wrzucić do plecaka, mniejszej torebki, czy nawet kieszeni i korzystać z nich zawsze wtedy, gdy życie zagra nieczysto, a my jesteśmy w drodze.

Jedna trzecia konsumentów nosi ze sobą produkty higieniczne. Szukają rozwiązań, które pozwolą im czuć się pewniej i być przygotowanym na różne sytuacje. Jednocześnie ważna jest dla nich wygoda i łatwość użytkowania. OnTheGo jest odpowiedzią na ich potrzeby - mówi Judit Mocsari, Brand Acceleration Manager Europe, WaterWipes.

Delikatne nawet dla wrażliwej skóry

Wszystkie warianty chusteczek WaterWipes zawierają minimalną ilość składników. Dzięki temu są bardzo delikatne nawet dla wrażliwej skóry - alergicznej czy skłonnej do enzemy. Odświeżają, a także wspierają mikrobiom – naturalną warstwę chroniącą skórę przed patogenami. Pozostawiają nasze ciało nie tylko czyste, ale również odświeżone bez uczucia lepkości.

- Z chusteczek nawilżanych zaczęłam korzystać, gdy urodziła się moja córka przy codziennej zmianie pieluszki. Szybko odkryłam, że przydają się również dla mnie w najróżniejszych sytuacjach. Gdy jesteśmy w podróży sprawdzają się idealnie dla całej rodziny do wytarcia buzi po lodach, przetarcie stolika w kawiarni, odświeżenia rąk na lotnisku. Dzięki nowemu, mniejszemu opakowaniu wygoda ich użytkowania jest teraz jeszcze większa – mówi Marta Burzyńska, mama, podróżniczka i influencerka, WhereMartaTrave

O WaterWipes

WaterWipes to irlandzka firma o globalnym zasięgu produkująca najczystsze na świecie chusteczki dla dzieci, które składają się z 99,9% z wody. Twórcą chusteczek WaterWipes® jest Edward McCloskey – ojciec, który szukał delikatnych produktów kiedy jego malutka córeczka borykała się z problemem nawracających odparzeń od pieluszek. WaterWipes® to jedna z najbardziej znanych marek chusteczek dla dzieci w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Produkty są dostępne we wszystkich większych sklepach detalicznych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.