Katy Perry z ogromnym brzuchem. Wkrótce urodzi?

Katy Perry już niedługo zostanie mamą. Piosenkarka mimo pandemii koronawirusa nie rezygnuje z aktywności i relaksu. Ostatnie chwile przed porodem spędziła na plaży

Katy Perry w ciąży

Piosenkarka Katy Perry już niedługo zostanie mamą. Ciążę potwierdziła w wyjątkowy sposób. 35-latka pokazała ciążowy brzuszek w teledysku "Never Worn White". To wtedy ogłosiła swój stan błogosławiony. Dumni rodzice zdradzili, że już niedługo na świecie powitają córeczkę, lecz nie ujawnili jej imienia. Liczne doniesienia wskazują na to, że dziewczynka otrzyma imię po babci wokalistki, Ann Pearl Hudson, która zmarła zaledwie kilka miesięcy temu. Kobieta miała 99 lat. Jakiś czas temu Daily Mail napisało, że Katy i Orlando wybrali chrzestną dla dziecka. Zostanie nią Jennifer Aniston, która na co dzień jest bliską znajomą rodziny. 

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Katy Perry pozuje w skąpym stroju kąpielowym z ciążowym brzuchem 

Katy Perry już niedługo zostanie mamą. Nie znamy dokładnej daty porodu. Amerykańskie media twierdzą, że dziewczynka pojawi się na świecie jeszcze w wakacje. Ostatnia sesja gwiazdy potwierdza te doniesienia. Sesja odbyła się na wybrzeżu Pacyfiku. Piosenkarka eksponuje ogromny ciążowy brzuszek, który podkreśla dość skąpe fioletowe bikini.

Urocze ogłoszenie płci dziecka przez Katy Perry

Wokalistka jakiś czas temu w uroczy sposób zdradziła płeć dziecka. Opublikowała na Instagramie fotografię swojego ukochanego. Orlando Bloom wyglądał naprawdę zabawnie. Pozował do zdjęcia z szerokim uśmiechem i całą twarzą wysmarowaną kremem. W opisie pod fotografią gwiazda napisała: "To dziewczynka!". Trzymamy kciuki za udane rozwiązanie i życzymy dużo radości w przeżywaniu tego niezwykłego czasu.

Przeczytaj także:

Więcej o: